Nowe wydarzenie w World of Warcraft: Remix - Mists of Pandaria!

Nowe wydarzenie w World of Warcraft: Remix - Mists of Pandaria!
Spis treści:

Niedawno cieszyliśmy się aktualizacją 10.2.6 w dodatku Dragonflight, w której pojawiła się Burza Plądrowania (Plunderstorm). Teraz nadszedł czas na kolejną ekscytującą aktualizację 10.2.7: World of Warcraft Remix: Mists of Pandaria. W ramach obchodów dwudziestolecia World of Warcraft, przygotowano nowe wydarzenie PVE, w którym wracamy do uwielbianego dodatku Mists of Pandaria z nowymi, ekscytującymi elementami. Oto, co czeka na graczy podczas WoW Remix:

Przyspieszone tempo awansowania

Wszystkie strefy, potwory, zadania i nagrody zostały zoptymalizowane, aby umożliwić szybkie awansowanie od poziomu 1 do 70. Dzięki temu gracze będą mogli szybciej cieszyć się nowymi wyzwaniami i osiągnięciami.

Dostępność podziemi i rajdów

Podziemia będą otwarte na normalnym poziomie trudności, począwszy od Świątyni Nefrytowego Węża (Temple of the Jade Serpent) na poziomie 10. Kolejne podziemia będą odblokowywać się wraz z awansowaniem na wyższe poziomy, a heroiczny poziom trudności stanie się dostępny od poziomu 60.

Rajdy również będą dostępne w wyszukiwarce rajdów (Raid Finder) oraz na normalnym poziomie trudności od poziomu 35 do 70, z heroikiem dostępnym od poziomu 70. W przypadku rajdów heroicznych obowiązywać będzie reset dzienny, co zapewni dodatkowe wyzwania i nagrody.

Odmienione wyposażenie

Podczas wydarzenia gracze będą mogli zdobywać potężne wyposażenie z różnych źródeł: zadań, skrzyń, potworów i bossów. Większość przedmiotów będzie na poziomie 556, co sprawi, że bohaterowie poczują się jeszcze silniejsi niż w standardowym dodatku MoP.

Dodatkowo, gracze będą mieli możliwość zdobycia klejnotów, które zmieniają zdolności klasy – wyobraźcie sobie maga ze zdolnością turlania się mnicha!

Łatwy dostęp dla wszystkich aktywnych graczy WoW

Podobnie jak w przypadku Burzy Plądrowania (Plunderstorm), wydarzenie WoW Remix będzie dostępne dla wszystkich aktywnych graczy WoW posiadających abonament lub czas gry. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy skorzystać z klienta Dragonflight – zakup najnowszego dodatku nie jest wymagany.

Gracze korzystający z darmowej wersji próbnej mogą brać udział w WoW Remix do poziomu 20. Po osiągnięciu tego poziomu, aby kontynuować, będą potrzebować abonamentu lub czasu gry.

Dołącz do nas i świętuj dwudziestolecie WoW!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby przeżyć na nowo magię Mists of Pandaria w nowej, odświeżonej formie. Dołącz do World of Warcraft Remix i zanurz się w niezwykłych przygodach oraz wyzwaniach.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.