World of Warcraft - nowa faza Season of Discovery już jutro!

World of Warcraft - nowa faza Season of Discovery już jutro!
Spis treści:

Już jutro, 4 Kwietnia o godzinie 13:00 czasu polskiego rozpocznie się 3 faza Season of Discovery. Co nowego, zaoferuje nam Blizzard?

Odkryj co najmniej 6 nowych run dla każdej klasy, wykonując ciekawe łamigłówki, zadania i sekrety. Wykorzystaj dwa nowe miejsca w ekwipunku dostępne w hełmach i karwaszach!

Weź udział w nowym wydarzeniu PvE w open-world i poznaj więcej powiązań fabularnych pomiędzy tajemniczymi portalami snów, a nowym lochem rajdowym Sunken Temple. W miarę postępów zdobywaj nowe przedmioty i reputację dla Emerald Wardens.

Gracze przedostaną się do Szmaragdowego Koszmaru przez tajemnicze portale w czterech lokalizacjach na całym świecie: Ashenvale, Duskwood, Hinterlands i Feralas. Wydarzenie jest dostępne dla graczy, którzy zdobywają poziomy podczas odkrywania fabuły, jak i dla osób z maksymalnym levelem.

Rangi PvP zwiększą się z 5 do 7 i obejmą wszystkie nowe nagrody, w tym nowe zestawy klas PvP z 54 przedmiotami i 18 akcesoriami do zdobycia.

Nagrody New Blood Moon są dostępne do poziomu 50 i obejmują trzy nowe waluty do zbierania i wydawania.

Wejdź do pierwszego lochu rajdowego dla 20 graczy w Season of Discovery udając się do Temple of Atal’Hakkar (Sunken Temple). Zmierz się z 8 śmiercionośnymi bossami, zdobądź wszystkie nowe nagrody i dokonaj nowych ekscytujących odkryć. To doświadczenie ożywi historie rosnącego napięcia między trollami i smokami. Gracze mogą także zdobyć nowe nagrody za questy klasowe i normalne wewnątrz rajdu.

Lochy Blackrock Depths, Maraudon i Zul'Farrak będą dostępne na maksymalnym poziomie z nowymi łupami do zdobycia!

Gracze mogą teraz korzystać ze Discoverer’s Delight Experience Buff, który zwiększy zdobywane doświadczenie o 100% dla wszystkich do poziomu 39! Wraz z premierą fazy 3 Season of Discovery gracze zyskają dodatkowe 50% wzmocnienia doświadczenia na poziomach 40-49. To świetny czas, aby przyłączyć się do zabawy i przygotować się na 3 fazę Season of Discovery.

Podczas odwiedzin dowolnego karczmarza w stolicach będziemy mogli włączyć lub wyłączyć premię za doświadczenie.

Projekt Season of Discovery rośnie z każdym tygodniem i przyciąga coraz więcej graczy. Czy ty też spróbujesz swoich sił w nowej fazie eksplorując świat, pokonując wrogów i zdobywając nowe przedmioty? Spróbuj już jutro o 13!