TP-Link Neffos Y50 - dobra jakość za mniej niż 300 zł

TP-Link Neffos Y50 - dobra jakość za mniej niż 300 zł
Spis treści:

Smartfony często kojarzą się z drogimi urządzeniami, naszpikowanymi nowościami i technologią. Może to odpychać mniej zaawansowanych użytkowników, którzy nie chcą wydawać na telefon dużych pieniędzy. TP-Link właśnie dla nich przygotował smartfony z serii Y, które są dostępne na rynku w bardzo dobrej cenie i pozwolą iść z duchem czasu. Jednym z nich jest Neffos Y50, który obsługuje dwie karty SIM w trybie dual standby, połączenia 4G LTE a na pokładzie ma między innymi czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon.

Neffos to młoda marka stworzona przez firmę TP-Link – obecną na rynku już od ponad 20 lat. Wieloletnie doświadczenie i pozycja lidera wśród dostawców produktów sieciowych sprawia, że producent dostarcza urządzenia mobilne wysokiej jakości. Smartfony Neffos są nowoczesne, przystępnie wycenione i dostosowane do różnych potrzeb konsumentów. Model Neffos Y50, został wyposażony w 4,5-calowy wyświetlacz, który dobrze sprawdzi się przy odtwarzaniu video. Czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon wspierany jest przez 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy o kolejne 32GB za pomocą karty microSD. Obudowa wykonana jest z dobrej jakości plastiku, a jej kompaktowe rozmiary pozwalają na obsługę urządzenia za pomocą jednej ręki.

Model Neffos Y50 wyposażony jest w tylny aparat 5MP z autofocusem, a 8 wbudowanych filtrów daje możliwość podstawowej edycji zdjęć. Do rozmów wideo i zdjęć typu „selfie” sprawdzi się przednia kamera o rozdzielczości 2MP. Smartfon może być użyty również jako nawigacja dzięki wbudowanemu modułowi GPS. Czujnik oświetlenia pozwala na automatyczne dostosowanie jasności ekranu, aby w ciemności nie raził oczu, a w pełnym słońcu wszystko było wyraźnie widoczne. Innym przydatnym czujnikiem, w który został wyposażony Neffos Y50 jest akcelerometr, który pomaga między innymi rozpoznać położenie smartfonu i w razie konieczności obrócić ekran. Doceni to każdy miłośnik gier, w których do poruszania się przechylamy telefon w dłoni.
Mocną stroną smartfonu Neffos Y50 jest Android 6.0 Marshmallow, obecnie najpopularniejszy system operacyjny Google dla urządzeń mobilnych. Marshmallow włączy tryb uśpienia, gdy smartfon nie będzie używany, co istotnie wydłuży czas pracy na baterii. Zadba również o bezpieczeństwo użytkowników oferując większą kontrolę nad uprawnieniami dla aplikacji.

Wszystkie smartfony TP-Link Neffos są objęte 24 miesięczną gwarancją door-to-door, czyli obsługą serwisową bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli z urządzeniem wystąpią problemy, po zgłoszeniu zostaje ono odebrane przez kuriera i, na koszt TP-Link Neffos, przekazane do serwisu. Po zakończonej usłudze serwisowej, także bezpłatnie, jest odsyłane. Prosto i wygodnie. Więcej informacji: http://www.neffos.pl/support/warranty-terms

Smartfon TP-Link Neffos Y50 dostępny jest w cenie od ok. 249 zł, w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz czarnej.
Specyfikacja techniczna TP-Link Neffos Y50 dostępna jest na stronie.