The War Within – Beta Testy rozpoczęte!

The War Within – Beta Testy rozpoczęte!
Spis treści:

Pierwszy rozdział Worldsoul Saga zbliża się wielkimi krokami, wkraczamy w kolejny ważny etap – rozpoczęcie fazy beta testów!

Zespół WoW rozpoczął zapraszanie graczy do udziału w testach beta, w tym tych, którzy zakupili w przedsprzedaży wersję Epic Edition. To wyjątkowa szansa, by wczuć się w nową zawartość dodatku i podzielić się swoimi uwagami na temat jego mechanik oraz fabuły. Co więcej, gracze, którzy zdecydują się na zakup lub ulepszenie do wersji Epic Edition podczas trwania testów, również otrzymają natychmiastowy dostęp do wersji beta.

Nowe funkcje i systemy do testowania

W trakcie beta testów, gracze będą mieli okazję zapoznać się ze wszystkimi nowymi funkcjami dodatku The War Within. Na liście nowości znajdują się:

  • Drzewka talentów bohaterów: Gracze będą mogli eksperymentować z nowymi talentami swoich postaci.
  • Pełna kampania: Zostanie udostępniona pełna kampania, w której gracze poznają kolejne etapy epickiej historii.
  • Strefy, podziemia i czeluści: Nowe obszary do eksploracji, pełne wyzwań i przygód.
  • Oddziały (Warbands): Nowa funkcja pozwalająca na tworzenie i zarządzanie grupami bojowymi.
  • Dynamiczne loty: Rozszerzona biblioteka wierzchowców, zintegrowana z systemem dynamicznego lotu, znanego z dodatku Dragonflight.

Jak dołączyć do testów?

Aby wziąć udział w testach beta, gracze powinni odwiedzić oficjalną stronę World of Warcraft, gdzie znajdą szczegółowe informacje na temat dodatku The War Within i testowanych elementów lub kupić wersję Epic Edition.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.