Nowy bohater w Dota 2! Marci wkracza do akcji!

Nowy bohater w Dota 2! Marci wkracza do akcji!
Spis treści:

Doczekaliśmy się nowego bohatera którego Valve zapowiedziało podczas International 2021. Marci przybywa na pole bitwy starożytnych z Dota: Dragon’s Blood, serialu anime który możecie oglądnąć na platformie Netflix. Jaka będzie jej rola i umiejętności w niekończących się rozgrywkach Dota 2?

Marci odnajdzie się najlepiej w roli inicjatora walk i wspierającego swoją drużynę, jej umiejętności pozwolą też na unieruchamianie przeciwników oraz łatwą ucieczkę gdy zajdzie taka potrzeba. Dla doświadczonych graczy nie będzie też problemem aby posłużyła jako carry drużyny, dzięki dobrej synergii swoich umiejętności.

Umiejętności

Dispose - Marci chwyta sojusznika lub wroga i rzuca nim za siebie, jeśli jest to przeciwnik ogłusza go i zadaje obrażenia. Wszelkie wrogie jednostki w obszarze lądowania również zostają uszkodzone i ogłuszone. 

Rebound - Wektor kierowany. Marci doskakuje do namierzonej jednostki, wybierając kierunek i odległość w której do niej odskoczy. Marci rzuca się na swój ostatni cel zadając obrażenia i spowalniając wrogów w okolicy.

Jeśli jednostka do której biegnie jest sojusznikiem otrzymuje premie 35% do prędkości ruchu na 5 sekund.

Sidekick - Lojalność Marci pomaga zapewnić przetrwanie nasycając wybranego sojusznika i siebie kradzieżą życia oraz większymi obrażeniami.

Unleash - Marci wykorzystuje ukrytą moc uzyskując ładunki furii które pozwalają jej na wykonanie szybkiej sekwencji ciosów. Ostatnie uderzenie w każdej kombinacji tworzy wokół celu puls zadający obrażenia który spowalnia ruch i prędkość ataku na 2 sekundy. Pomiędzy kombinacjami furii Marci nie jest w stanie atakować przez 1,5 sekundy.

Marci otrzymuje podstawowe rozproszenie i 15% prędkości ruchu gdy użyję Unleash.

I jak wam się podoba nowy bohater? Czy Valve podołało waszym oczekiwaniom? Według mnie będzie on bardzo ciekawym element w rozgrywkach dzięki swoim możliwością bycia wielozadaniową postacią. Do zobaczenia w bitwach starożytnych!