Sezon 4: Nowe Łupy jest już dostępny!

Sezon 4: Nowe Łupy jest już dostępny!
Spis treści:

W tej edycji twórcy gry skupili się na odświeżeniu łupów i wprowadzeniu istotnych zmian w systemie przedmiotów. Wypróbuj nowe mechanizmy hartowania i doskonalenia, aby udoskonalić swoje wyposażenie i stworzyć idealną konfigurację dostosowaną do Twojego stylu gry. Następnie sprawdź nowy sprzęt w zmienionym Piekielnym Przypływie, gdzie czekają na Ciebie nowe wyzwania i wrogowie.

Nie musisz stawiać czoła temu zagrożeniu samotnie! Żelazne Wilki są gotowe wspomóc Cię w walce w ramach nowej sezonowej serii zadań. Niezależnie od tego, czy tworzysz nową postać sezonową, czy wracasz do ulubionej postaci z Sfery Wieczności, pamiętaj, że zmiany w systemie przedmiotów i Piekielnym Przypływie są dostępne zarówno w Sferze Sezonowej, jak i Wieczności.

Szybsze levelowanie w 4 sezonie Diablo IV
Nadchodzący sezon zapowiada się jako prawdziwa rewolucja! Szykujcie się na największe zmiany w historii gry, które dotkną niemal każdy jej aspekt. Nawet system zdobywania doświadczenia doczeka się modyfikacji! Bądźcie gotowi na nowe wyzwania i odkryjcie grę na nowo! Zmiany nie tylko pozwolą znacznie szybciej awansować postać, ale również ułatwią leveling
Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.