Nowe wyzwania i aktualizacje w Diablo Immortal: Spieniona Otchłań

Nowe wyzwania i aktualizacje w Diablo Immortal: Spieniona Otchłań
Spis treści:

Dziś świat Diablo Immortal rozszerza się o Spienioną Otchłań, otwierając przed graczami nowe możliwości i wyzwania. Najnowsza aktualizacja wprowadza szereg nowości, w tym aktywności postfabularne, innowacyjne systemy i wiele więcej. To kolejny krok w rozwoju gry w ramach Ery Unicestwienia.

Granica Otchłani

Granica Otchłani to pełne emocji polowanie na potwory w otwartym świecie, które stanowi wyzwanie dla drużyn liczących maksymalnie czterech graczy. Zadaniem uczestników jest pozostawanie w ciągłym ruchu i przemierzanie świata pełnego mgły, przepełnionego portalami, jednocześnie eliminując jak najwięcej przeciwników. Kluczowym elementem tej aktywności jest unikanie monstrualnego Oddechu Strachu i utrzymywanie się w bezpiecznej strefie, zanim gracze zmierzą się z końcowym bossem.

Erebban

Erebban inspirowany jest trybem rozgrywki Oczyszczanie Głębin. Tutaj drużyny do czterech graczy muszą zmierzyć się z czasem, aby zdobyć jak najwięcej skrzyń, nie padając ofiarą licznych potworów i pułapek. Eksplorując Zamek, gracze muszą odnaleźć ukryte skrzynie, w tym tę największą. Po pojawieniu się ostatniej skrzyni, gracze mają tylko 30 sekund na jej znalezienie i powrót do wejścia. W tym czasie nie mogą zginąć, co jest dodatkowym utrudnieniem, zwłaszcza że muszą unikać niepokonanego bossa.

System run i wyposażenia

Aktualizacja wprowadza do Diablo Immortal system run, który umożliwia graczom ulepszanie ekwipunku i przesuwanie granic swoich możliwości. Runy zdobywane są jako łupy po pokonaniu wrogów i mogą być umieszczane w legendarnym wyposażeniu lub łączone w runy wyższego poziomu. Dodatkowo, rozwój przedmiotów pozwala na dodanie maksymalnie trzech dodatkowych afiksów do legendarnego ekwipunku.

Więcej informacji na temat o Spienionej Otchłani znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.