Letnia aktualizacja Dziedzictwa Hogwartu: Nowe funkcje, zawartość i tryb fotograficzny

Letnia aktualizacja Dziedzictwa Hogwartu: Nowe funkcje, zawartość i tryb fotograficzny
Spis treści:

Letnia aktualizacja do gry Dziedzictwo Hogwartu jest już dostępna na wszystkich platformach. Najnowsza aktualizacja przynosi wiele nowości, w tym tryb fotograficzny, możliwość resetowania talentów oraz wcześniej ekskluzywną zawartość, a także liczne poprawki błędów i aktualizacje sterowników dla wersji PC. Obejrzyj oficjalny zwiastun letniej aktualizacji Dziedzictwa Hogwartu na YouTube, aby zobaczyć wszystkie nowe funkcje w akcji.

Nowości w letniej aktualizacji

Aktualizacja wprowadza zadanie "Nawiedzony sklep w Hogsmeade", które wcześniej było dostępne wyłącznie dla graczy na PlayStation. Teraz wszyscy gracze mogą wziąć udział w tym wyjątkowym wyzwaniu i zdobyć unikalne nagrody, takie jak elegancki strój sklepikarza oraz możliwość posiadania własnego sklepu w Hogsmeade. Ponadto, ekskluzywne wcześniej dla PlayStation przedmioty, takie jak onyksowy hipogryf i receptura Felix Felicis, są teraz dostępne dla wszystkich. Wraz z nimi pojawiły się nowe przedmioty, takie jak płaszcz więźnia Azkabanu, Okulary, Które Przeżyły, i miotła Zorzy Polarnej.

Tryb fotograficzny

Dzięki nowemu trybowi fotograficznemu, gracze mogą teraz tworzyć i zapisywać własne zrzuty ekranu z gry. Tryb ten oferuje szeroki wachlarz ustawień, w tym kontrolę nad ekspozycją, kontrastem, przechyleniem kamery, zoomem, głębią ostrości oraz polem widzenia. Co więcej, gracze mogą zmieniać porę dnia i roku, a także pozy postaci, które obejmują różne opcje zarówno stojące, jak i siedzące. Tryb fotograficzny pozwala również na usunięcie interfejsu użytkownika i niegrywalnych postaci oraz dodawanie motywów związanych z domami i postaciami, ramek, herbów i różnych filtrów.

O grze Dziedzictwo Hogwartu

Dziedzictwo Hogwartu, wydane przez Warner Bros. Games pod szyldem Portkey Games i opracowane przez Avalanche Software, to wciągająca gra akcji z otwartym światem, osadzona w świecie czarodziejów z 1800 roku. Gracze, zaczynając jako uczniowie piątego roku, wyruszają w podróż przez znane i nowe lokalizacje, odkrywają magiczne bestie, warzą mikstury, uczą się rzucania zaklęć, ulepszają swoje talenty i dostosowują postać, aby stać się takimi czarodziejami, jakimi zawsze chcieli być. Zadebiutowała na platformach PlayStation®5, Xbox Series X|S oraz PC 10 lutego 2023 roku, na PlayStation®4 i Xbox One 5 maja 2023 roku, a na Nintendo Switch 14 listopada 2023 roku.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.