Farming Simulator 25 - nowy rozdział symulacji rolniczych

Farming Simulator 25 - nowy rozdział symulacji rolniczych
Spis treści:

Premiera gry zaplanowana jest na 12 listopada, a dostępna będzie w edycji pudełkowej na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Entuzjaści komputerów osobistych będą mieli okazję zdobyć również wyjątkową edycję kolekcjonerską, dostępną w wersji polskiej (z napisami) oraz angielskiej. Każda fizyczna edycja gry zawierać będzie dodatek MacDon Pack.

Edycja Kolekcjonerska i bonusy przedsprzedażowe

Farming Simulator 25 w wersji na PC zaoferuje graczom specjalny brelok, który będzie również dostępny jako bonus przedsprzedażowy dla wersji na PlayStation 5 oraz Xbox Series X u wybranych sprzedawców. Ponadto, edycja kolekcjonerska na PC będzie zawierała szereg unikalnych przedmiotów:

  • Gra w wersji na PC
  • Kolekcjonerskie pudełko
  • Stacyjkę USB z dwoma kluczykami
  • Farming Simulator 16-bit Retro Edition
  • Retro ścieżkę dźwiękową na CD
  • Poradniki do modowania
  • Brelok
  • 3 plakaty
  • 32 naklejki
  • DLC New Holland CR 11 Gold Edition

Przedsprzedaż ruszy wkrótce w polskich sklepach, a zwiastun ogłaszający grę jest już dostępny.

Nowe krajobrazy i ulepszona rozgrywka

Fani wirtualnego rolnictwa będą mieli okazję zarządzać swoimi gospodarstwami w zupełnie nowych sceneriach, takich jak pola ryżowe Azji Wschodniej, tereny północnoamerykańskie oraz malownicze pola Europy Środkowej. Gra umożliwia uprawę ponad 20 rodzajów roślin, w tym nowości takie jak ryż i szpinak. Dodatkowo, do hodowli dołączą bawoły oraz inne zwierzęta, co poszerzy możliwości zarządzania gospodarstwem.

Technologiczne ulepszenia i realistyczna grafika

Farming Simulator 25 przynosi ze sobą znaczące ulepszenia technologiczne, oferując ponad 400 autentycznie odwzorowanych pojazdów i narzędzi od ponad 150 marek, takich jak Case IH, CLAAS, Fendt, John Deere, Kubota, Massey Ferguson, New Holland, Valtra i wielu innych. Nowe uprawy będą wymagały specjalistycznych maszyn rolniczych, które również pojawią się w grze.

Gra korzysta z najnowszego silnika GIANTS Engine 10, który zapewnia ulepszoną grafikę i fizykę. Gracze będą mogli podziwiać realistyczne efekty pogodowe, deformacje terenu, dokładniejsze cienie oraz mgłę na dużych odległościach.

Pasja do rolnictwa w nowym wydaniu

„Rolnictwo to pasja dzielona przez wielu, zarówno w prawdziwym życiu, jak i wirtualnie. Farming Simulator 25 ulepsza serię dzięki głębszej rozgrywce i większej immersji, stając się ulubionym hobby dla doświadczonych graczy i początkujących farmerów. Wspieramy tę pasję dostarczając relaksującą, rodzinną, społecznościową i satysfakcjonującą rozgrywkę dla każdego.” - Christian Ammann, CEO GIANTS Software

Edycja kolekcjonerska z pewnością przyciągnie uwagę fanów serii, oferując unikalne dodatki, takie jak Stacyjka USB z dwoma kluczykami, które pozwalają na uruchamianie silników traktorów w grze, oraz 16-bitowa wersja inspirowana klasycznymi grami z konsoli Mega Drive z retro ścieżką dźwiękową autorstwa Chrisa Hülsbecka.

Farming Simulator 25 obiecuje dostarczyć niesamowitą dawkę rozrywki i realizmu, który przyciągnie zarówno weteranów serii, jak i nowych graczy. Nie przegapcie okazji, aby już wkrótce stać się wirtualnym farmerem w najnowszej odsłonie tej popularnej serii gier.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.