Darmowe upominki, bloodpointsy i wiele więcej! Nowy event w Dead by Daylight!

Darmowe upominki, bloodpointsy i wiele więcej! Nowy event w Dead by Daylight!
Spis treści:

Niespodzianek z okazji Halloween nie ma końca! Gracze będą mogli cieszyć się atrakcjami i nagrodami które przynosi trwający od 21 Października do 4 Listopada, event „The Midnight Grove”. Co tym razem przyszykował dla nas Behaviour?

Menu główne i ekrany ładowania zmienią swój wygląd w magię amerykańskiego święta, a w krwistej sieci ocalałych i zabójców znajdziecie przedmioty tematyczne.

Podczas rozgrywek pojawi się kilka generatorów i haków przyzdobionych mrocznym klimatem, a na mapie znajdziecie rozmieszczone dynie których zniszczenie da wam szansę zdobycia tymczasowego buffa lub debuffa z dodatkiem bloodpointsów.

Nowa seria wyzwań nagrodzi was za jej uzupełnianie specjalną serią strasznych opowieści napisaną przez Mikaele Reid na „Endless Halloween Festival”. Event udostępnia też do kupienia lub odblokowania unikatowe stroje i uroki które będą dostępne do 4 Października.

Mikaela Reid: Strój godziny czarownic

Kostium wiedźmy Mikaeli, który miała na sobie podczas „Endless Halloween Festival” przed zniknięciem w Mgłe.

Doktor: Strój przeszczepu

Wyniki ambitnego eksperymentu, które doprowadziły Doktora na skraj szaleństwa.

Uroki do zdobycia:

Czarny kot w kapeluszu czarownicy, Nea strach na wróble i Widmo duch z prześcieradła.

Następną niespodzianką jest Tom IX: Cresendo. Seria trzech strasznych opowieści ze świata Dead by Daylight w której pierwszy raz będziemy mogli doświadczyć dwóch perspektyw z przerażającego wydarzenia. Dołączymy do All-Kill’a etc Trickstera i Yun-Jin Lee jak uprowadzenie przeddzień gwałtownej burzy, zapoczątkuje dwie różne podróże wystawiające ich związek na próbę.

Dla posiadaczy Instagrama, od 25 Października w sklepie Dead by Daylight będziecie mogli kupić filter Mikaeli Reid oraz zabójcy Trickstera, a dla miłośników kotów oraz Halloween unikatowy breloczyk do kluczy.

A co będzie się działo w sklepie gry? Wszyscy ocalali oraz zabójcy do wydania Rozdziału XX: Resident Evil będą do kupienia taniej o 50%, a Nemesis, Jill Valentine i Leon S. Kennedy 20%. Przedmioty kosmetyczne z wcześniej wydanych eventów Helloween i wiele innych dostaną zniżkę 75%. Wszystkie oferty będą do kupienia za złociste mikrobiomy.

Gracze na innych platformach niż PC nie będą ominięci. Promocje na Steamie będą sięgały zniżek do 60% na wszystkie rozdziały, aż do wydania Hellraiser i wiele innych takich jak samo kupno gry. Wyprzedaż kończy się pomiędzy 31 Październikiem a 4 Listopada!

Behaviour ma dla nas ostatnią niespodziankę która spodoba się wszystkim! Do 25 Października na Steamie, Playstation, Xboxie i Stadia będziecie mogli za darmo spróbować swoich sił we Mgle, a dla każdego kto zaloguje się w czasie trwania eventu jednorazową nagrodę w postaci 666,666 Bloodpointsów po zalogowaniu się do gry!

Szaleństwo święta strachu nie ustaje, a duża ilość darmowych nagród i możliwości na zdobycie limitowanych przedmiotów kosmetycznych przez rozgrywkę, na pewno nie znudzi nas podczas „The Midnight Grove”. Kto chętny na niszczenie dyń oraz zmierzenia się w próbach o przetrwanie narzuconych przez The Entity?

Do zobaczenia we Mgle!