Back 4 Blood otrzymało pierwsze DLC!

Back 4 Blood otrzymało pierwsze DLC!
Spis treści:

Wydana 8 października strzelanka na PC i konsole od twórców Left 4 Dead, otrzymuje duży pakiet DLC Roadmap. Co będzie zawierać nowa aktualizacja i jak będzie wpływać na przyszłość Back 4 Blood?

Roadmap obejmuje bezpłatne aktualizację, które są częścią płatnego Annual Pass. Darmowe obejmują tryb single player offline, o który gracze prosili od premiery. Zawiera on nowy poziom trudności, kolejny tryb kooperacji, nowe karty i ich typy oraz sezonowy content na święta.

Jeśli chodzi o płatny content, rozszerzenie Tunnels of Terror pojawi się w 2022 roku. Będzie zawierać nowy wątek fabularny, inny rodzaj aktywności oraz więcej broni, kart i skinów. Jest to pierwsze z trzech rozszerzeń zawartych w Annual Pass kosztującym $40 lub dostępnych w wersjach Deluxe ($90) i Ultimate ($100).

Back 4 Blood od czasu swojego debiutu osiągnęło więcej niż 6 milionów graczy. Gra cieszy się wielkim wzrostem zainteresowania z powodu bycia częścią Game Pass, ale czy tylko to kryje się za sukcesem gry? Obserwujmy tytuł i oczekujmy następnych nowości, a czas zajmijmy zabijaniem zombiaków!