Zwycięzcy International 2021 doczekają się True Sight jak ich poprzednicy?

Zwycięzcy International 2021 doczekają się True Sight jak ich poprzednicy?
Spis treści:

Każdemu ze społeczności Dota 2 znana jest drużyna Team Spirit która tego roku na mistrzostwach świata zajęła pierwsze miejsce oraz zgarnęła nagrodę $18,208,300. Pokaz umiejętności nie zaskoczył tylko widzów oraz komentatorów, a również Vladimira Putina. Za swój wyczyn młodzi Rosjanie otrzymają miejsce w specjalnej serii produkcji Valve. Czym dokładnie jest True Sight?

True Sight to serial dokumentalny dający możliwość widzowi zajrzenia za kulisy drużyn esportowych rywalizujących w turniejach Dota 2. Seria powstała w 2017 prezentując finał International pomiędzy Team Liquid i Newbee.

Po wielkim zainteresowaniu, Valve nie zaprzestał swoich produkcji i już tego samego roku mogliśmy zobaczyć finał Dota 2 Major Championships 2017 pomiędzy Virtus.Pro i OG.

Największymi perełkami całej serii są części trwające ponad godzinę o finałach International 2018 i 2019 których pule nagród łącznie wynosiły $59,862,245. Ich główną gwiazdą jest OG które kilka miesięcy przed mistrzostwami potrafiło złożyć drużynę dominującą turniej w 2018 i w następnym roku powtarzającą swój sukces.

Zwycięzcy tegorocznej edycji International 2021 na pewno będą szczęśliwi widząc ich historię w serialu Valve która pozostanie w sercach społeczności na lata. Biorąc pod uwagę daty premier serii finałów z poprzednich edycji już na przełomie stycznia/lutego 2022 będziemy mogli zobaczyć z bliska emocje, wysiłek i współpracę graczy drużyn Team Spirit i PSG.LGD w walce o finał.