Wyprzedaż, loteria i niespodzianki z okazji 35-lecia Ubisoft!

Wyprzedaż, loteria i niespodzianki z okazji 35-lecia Ubisoft!

Firma Ubisoft dzięki której na rynku premiery miały tytuły Assassin’s Creed, Far Cry, Rayman, Tom Clancy’s, ANNO i wiele innych świętuje swoje 35 urodziny. Francuski producent i wydawca gier z tej okazji przygotował dla graczy coś specjalnego!

Zniżki na wybrane tytuły będą mogły sięgnąć nawet do 80%! Poza tym wydając 100 Ubi Rewards będziecie mieli okazję odjąć od ceny końcowej 20%. Wyprzedaż skończy się 11 Listopada!

Codziennie osoby które zakupią kupon na loterię warty $100 będą miał szansę wygrania $1000 do swojego portfela w Ubisoft Store. Aby dołączyć do zabawy potrzebujemy konta w oficjalnym sklepie Ubisoft, zwycięzca będzie informowany za pośrednictwem e-mail. Konkurs potrwa do 5 Grudnia.

Pierwszą niespodzianką z pięciu które będą ukazywały się w najbliższym czasie jest darmowy dostęp do gry akcji Tom Clancy’s: Ghost Recon Breakpoint od 4-7 Listopada. Podczas rozgrywki będziemy mogli zdobyć też darmowe nagrody!

Jak wam się podoba Ubi35? Czy skorzystacie z atrakcji prezentowanych przez Ubisoft? Pozostańcie na bieżąco aby odkryć następne niespodzianki!