Wonder Woman - szczegóły i concept art wyciekły do sieci

Wonder Woman - szczegóły i concept art wyciekły do sieci
Spis treści:

Zostały ujawnione szczegóły dotyczące długo oczekiwanej gry z Wonder Woman, która jest obecnie w fazie rozwoju. Według przecieków, gra osadzona będzie na Themyscirze, gdzie Wonder Woman powraca, by powstrzymać inwazję Circe i jej armii potworów.

Powrót na Themyscirę i walka z Circe

Fabuła gry skupia się na powrocie Wonder Woman na Themyscirę, gdzie staje do walki z potężną czarownicą Circe i jej armią cyklopów, gorgon i innych monstrualnych stworzeń. Wonder Woman, która opuściła swą ojczyznę w trudnych okolicznościach, będzie musiała odzyskać zaufanie swej matki, królowej Hippolity.

Otwarty świat

Gra będzie miała otwarty świat oraz procedularnie generowanych przyjaciół i przeciwników. Ponadto, pojawią się gościnne postacie z uniwersum DC Comics. Jest to pierwsza gra poza uniwersum Władcy Pierścieni, która wykorzysta system Nemezis, znany z gier Middle-Earth, gdzie przeciwnicy i sojusznicy pamiętają decyzje gracza i reagują na nie w różnorodny sposób.

Premiera i platformy

Choć nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery, gra jest obecnie w fazie rozwoju i ma zostać wydana na platformy PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Fani Wonder Woman z pewnością czekają z niecierpliwością na więcej informacji na temat tego ambitnego projektu.