Odkryj nowy tryb PvE "Szczeliny" w MultiVersus!

Odkryj nowy tryb PvE "Szczeliny" w MultiVersus!
Spis treści:

Twórcy gry prezentują trailer nowego trybu PvE "Szczeliny" w grze MultiVersus, który oferuje zupełnie nowe doświadczenia poza klasycznym trybem PvP. "Szczeliny" mają być pełne niespodzianek - na graczy czekają epickie walki z bossami i wciągające minigry. Każda Szczelina podzielona jest na rozdziały, a te z kolei na węzły przepełnione bitwami i wyzwaniami. Każdy węzeł posiada unikalne mutatory, które wprowadzają nowe scenariusze walki. Za realizację celów i zwycięstwa w bitwach gracze zdobywają nagrody oraz klejnoty, które można wykorzystać do wzmocnienia statystyk i aktywacji specjalnych efektów.

MultiVersus - Nie tylko dla fanów PvP

"Szczeliny" to doskonała okazja do nauki mechaniki gry, testowania różnych postaci oraz doskonalenia umiejętności. Niezależnie od tego, czy preferujesz grać solo, czy w trybie online ze znajomymi, ten tryb zapewni Ci mnóstwo frajdy.

Premiera i dostępność

MultiVersus od studia Player First Games będzie dostępna za darmo od 28 maja na platformach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC (Steam i Epic Games Store). Gra oferuje pełne wsparcie dla rozgrywki międzyplatformowej oraz postępów międzyplatformowych, co pozwala na płynną zabawę bez względu na wybór platformy.

Gwiazdorska obsada postaci

MultiVersus to bijatyka platformowa, która wyróżnia się imponującą listą postaci opartych na popularnych seriach Warner Bros. Discovery. W grze znajdziemy między innymi Batmana, Supermana, Wonder Woman, Harley Quinn, Black Adama i Jokera. Kudłatego i Velmę. Królika Bugsa, Diabła Tasmańskiego i Marsjanina Marvina i wiele innych.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.