Nowy zwiastun Mortal Kombat 1 z Homelanderem z The Boys

Nowy zwiastun Mortal Kombat 1 z Homelanderem z The Boys
Spis treści:

Warner Bros. Games i NetherRealm Studios opublikowały nowy zwiastun Mortal Kombat 1, który prezentuje nadchodzące DLC z Homelanderem. Postać ta jest inspirowana serialem "The Boys" z Amazon Prime Video, zadebiutuje w grze 4 czerwca dla posiadaczy Kombat Pack. Pozostali gracze będą mogli doświadczyć jego mocy od 11 czerwca.

Homelander, najpotężniejsza istota na Ziemi i lider Siódemki, elitarnej grupy superbohaterów zarządzanej przez Vought International, dołącza do Mortal Kombat 1. Choć udaje patriotę i obrońcę uciśnionych, w rzeczywistości jest to morderczy, narcystyczny socjopata pragnący uznania, miłości i władzy. Jego chęć dominacji nie ogranicza się do jego własnego świata – również przeciwnicy z innych wymiarów będą musieli stawić mu czoła. W zwiastunie Homelander prezentuje swoją niezwykłą siłę, ataki z powietrza i laserowe spojrzenie, dominując swoich przeciwników.

W trailerze po raz pierwszy zaprezentowano także nowego wojownika, Ferrę, który będzie dostępny w ramach DLC. Ferra wspiera w walce szeregiem zdolności wspomagających i znajdzie się zarówno w Kombat Pack, jak i w oddzielnej sprzedaży w czerwcu 2024 roku.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.