Nowości w chapterach Silent Hill i Resident Evil!

Nowości w chapterach Silent Hill i Resident Evil!

Behaviour dalej w swoim żywiole z powodu nadchodzącego Halloween. Tydzień temu mogliśmy rozpocząć próby przebrnięcia przez event The Midnight Grove i następny Tom IX: Cresendo. Teraz producent zajął się upiększeniem wydanych wcześniej chapterów. Co nowego pojawi się u ocalałych i zabójców z Silent Hill oraz Resident Evil?

Silent Hill

Nowa kolekcja zawiera legendarny outfit ocalałego Cheryla Masona dzięki któremu będziecie mogli wcielić się w Jamesa Sunderlanda. Poza tym Pyramid Head otrzyma groteskowy skin przesiąknięty zarazą.

Pyramid Head – Pyramid Blight Set

Pyramid Head podnosi stawkę, wstrzykując do swojego organizmu palącą dawkę serum. Ciało i ostrze ocieka gnijącą materią.

Cheryl Mason – James Sunderland Set

Pyramid Head spotyka swojego starego przyjaciela: Jamesa Sunderlanda. Obie postacie zadebiutowały w Silent Hill 2, a teraz po 20 latach ich drogi ponownie się skrzyżują w domenie Entity.

Resident Evil

Nowa kolekcja zawiera dwa legendarne outfity dla Jill Valentine i Leona S. Kennedyego dzięki którym wcielicie się w Chrisa oraz Clairie Redfield. Nemesis jak Pyramid Head otrzyma groteskowy wygląd przesiąknięty zarazą, a Jill Valentine i Leon S. Kennedy otrzymają dwa nowe klasyczne skiny.

Nemesis – Nemesis Blight Set

Nowa inkarnacja Nemesis która może zaistnieć tylko w świecie Dead by Daylight.

Jill Valentine – Claire Redfield Set i Leon S. Kennedy Chris Redfield Set

Wciel się w brakującą dwójkę która uzupełnia zespół Resident Evil do walki z Nemesis.

Leon S. Kennedy – Persistent Investigator Set

Jill Valentine – Impervious Agent Set

Jak wam się podobają nowe kolekcję? Możemy zauważyć że Behaviour dba o horror franchise który jest z nami od ponad 20 lat i będą dokładać starań abyśmy nigdy o nim nie zapomnieli. Kiedy wypróbujecie swoje ulubione postacie? Do zobaczenia we Mgle!

Podobne artykuły

Rozdział XXII już dostępny na PTB!

Rozdział XXII już dostępny na PTB!

Wczorajszego dnia Behaviour przedstawił zawartość Rozdziału XXII: Portret Mordercy. Co nowego pojawiło się w grze oraz jak wpłynie na rozgrywki...