Nowości w chapterach Silent Hill i Resident Evil!

Nowości w chapterach Silent Hill i Resident Evil!
Spis treści:

Behaviour dalej w swoim żywiole z powodu nadchodzącego Halloween. Tydzień temu mogliśmy rozpocząć próby przebrnięcia przez event The Midnight Grove i następny Tom IX: Cresendo. Teraz producent zajął się upiększeniem wydanych wcześniej chapterów. Co nowego pojawi się u ocalałych i zabójców z Silent Hill oraz Resident Evil?

Silent Hill

Nowa kolekcja zawiera legendarny outfit ocalałego Cheryla Masona dzięki któremu będziecie mogli wcielić się w Jamesa Sunderlanda. Poza tym Pyramid Head otrzyma groteskowy skin przesiąknięty zarazą.

Pyramid Head – Pyramid Blight Set

Pyramid Head podnosi stawkę, wstrzykując do swojego organizmu palącą dawkę serum. Ciało i ostrze ocieka gnijącą materią.

Cheryl Mason – James Sunderland Set

Pyramid Head spotyka swojego starego przyjaciela: Jamesa Sunderlanda. Obie postacie zadebiutowały w Silent Hill 2, a teraz po 20 latach ich drogi ponownie się skrzyżują w domenie Entity.

Resident Evil

Nowa kolekcja zawiera dwa legendarne outfity dla Jill Valentine i Leona S. Kennedyego dzięki którym wcielicie się w Chrisa oraz Clairie Redfield. Nemesis jak Pyramid Head otrzyma groteskowy wygląd przesiąknięty zarazą, a Jill Valentine i Leon S. Kennedy otrzymają dwa nowe klasyczne skiny.

Nemesis – Nemesis Blight Set

Nowa inkarnacja Nemesis która może zaistnieć tylko w świecie Dead by Daylight.

Jill Valentine – Claire Redfield Set i Leon S. Kennedy Chris Redfield Set

Wciel się w brakującą dwójkę która uzupełnia zespół Resident Evil do walki z Nemesis.

Leon S. Kennedy – Persistent Investigator Set

Jill Valentine – Impervious Agent Set

Jak wam się podobają nowe kolekcję? Możemy zauważyć że Behaviour dba o horror franchise który jest z nami od ponad 20 lat i będą dokładać starań abyśmy nigdy o nim nie zapomnieli. Kiedy wypróbujecie swoje ulubione postacie? Do zobaczenia we Mgle!