Lies of P, RPG akcji inspirowane historią Pinokia!

Lies of P, RPG akcji inspirowane historią Pinokia!
Spis treści:

Każdy z nas zna historię Pinokia, pajacyka z drewna stworzonego przez stolarza Geppetto który chciał zostać prawdziwym chłopcem. Studia Neowiz i Round8 prezentuje nam grę RPG akcji w klimacie fantasy baroku inspirowaną włoską powieścią autorstwa Cardlo Collodi. Co skrywa świat Lies of P?

Zrujnowane, ale niegdyś piękne miasto Krat widoczne w zwiastunie gry jest w całkowitym chaosie. Ohydne i pokręcone automaty rządzą krajobrazem, a główny bohater P. musi znaleźć Pana Geppetto i odwrócić nieszczęście, które spadło na miasteczko.

W zwiastunie możemy zauważyć interesujący tryb walki pełen kontrataków, szereg unikalnych broni do znalezienia, mechaniczne ramię Pinokia działające jako dodatkowe narzędzie lub broń dającą wyjątkowe umiejętności – hak z liną i inne.

Jak wam się podoba pomysł gry inspirowanej historią Pinokia? Czy spróbujecie ocalić Krat od nieszczęścia i zmierzycie się z winowajcą tego chaosu? Jeszcze nie znamy daty premiery ale tytuł zapowiada się ciekawie i na pewno przyciągnie ludzi pamiętających historię z dzieciństwa o pajacyku z drewna, którego marzeniem było zostać prawdziwym chłopcem.