Kolekcja Techwear powraca do Dead by Daylight!

Kolekcja Techwear powraca do Dead by Daylight!
Spis treści:

Kolekcja Techwear powraca do gry z funkcjonalnymi, futurystycznymi strojami dla ocalałych Zariny Kassir, Jonaha Vasqueza, Kate Denson, Nea Karlsson, Davida Kinga i zabójcy Trickstera. Czym charakteryzuje się nowa kolekcja?

Przywdziej nową technologię Techwear oferującą najnowocześniejszą praktykę wodoodpornych, oddychających i zapewniających duża mobilność ubrań ale pamiętaj, że dobry wygląd nie uchroni cię przed ostrzem zabójcy.

ZARINA KASSIR – POD KONTROLĄ – BARDZO RZADKI

Zarina patrząc w dół wzdrygnęła się na widok ulicznej odzieży technologicznej, którą nagle założyła. Jasne kolory, okulary, niedziałające walkie-talkie wszyte w kamizelkę – skąd wzięły się te ubrania?

JONAH VASQUEZ – ROZWIĄZUJĄCY PROBLEM – BARDZO RZADKI

Jonah wątpił, czy nowy strój mu w czymś pomoże. Może i okulary pozwoliły mu analizować wzory w otoczeniu ale uprząż okazała się bardzo niepraktyczna. Przynajmniej buty były wygodne, co stanowiło niewielką pociechę, gdy próbował ratować życie ucieczką.

KATE DENSON – UP-BEAT – BARDZO RZADKI

Wracając do ogniska, Kate zauważyła, że zmieniło się jej ubranie. Chociaż słuchawki były fałszywe, a w klawiaturze brakowało baterii, wciąż czuła w sobie muzykę. Śpiewając przy ognisku, miała nadzieję podniesienia motywacji, krążących ciężkich serc.

NEA KARLSSON – PROSTA STRZAŁKA – BARDZO RZADKI

Podczas zwiedzania Nea zamknęła oczy i wyskoczyła z balkonu. Kiedy upadła na ziemię, otworzyła je i zauważyła, że zmieniło się jej ubranie. Kopiąc gruz nowymi butami opuściła budynek, zadowolona ze swojego nowego wyglądu.

DAVID KING – SOLIDNY ZESTAW – BARDZO RZADKI

Gdy ciemność się podniosła, David zdał sobie sprawę, że ma na sobie rodzaj odzieży technologicznej, która była popularna skąd pochodzi. Prosta czapka rzucała cień na jego oczy, a rękawiczki i buty przywróciły wspomnienia czasów walki.

TRICKSTER – KONARTYSTA – BARDZO RZADKI

Trickster zawsze poszukiwał kolejnego arcydzieła. Patrząc na swoją nową odzież technologiczną, wiedział, że jego fani zachwycą się tym wyglądem. Przyglądając się ostrzom osadzonym w kiju, wyobraził sobie słodką harmonię, jaką mógłby wydobyć ze swoich ofiar za pomocą nowej zabawki.

„Widzieliśmy, że społeczności bardzo spodobała się pierwsza kolekcja Techwear, więc byliśmy bardzo podekscytowani możliwością jej powrotu” – mówi Kirby Taylor, menedżer produktu Dead by Daylight. „Zawsze fajnie jest odkrywać jak nasi bohaterowie mogą przyjąć już zdefiniowany styl mody i uczynić go swoim własnym. W tym przypadku styl Techwear jest tak rozległy, że eksperymentowanie było szczególnie satysfakcjonujące”.

Jak podoba wam się nowa kolekcja i który strój najbardziej zwrócił waszą uwagę? Na mnie największe wrażenie zrobił zabójca Trickster ze świetnie pasującą czapką do kołnierza sięgającego brody i intrygującym designem broni, a jako ocalała Kate Denson z kolorową barwą włosów, ciekawym połączeniem shortów ze spódnicą, słuchawkami i wystającą klawiaturą z torby na plecach.