Kolekcja Days Gone By dostępna już w Dead by Daylight!

Kolekcja Days Gone By dostępna już w Dead by Daylight!
Spis treści:

Groteskowo-muzyczna kolekcja Days Gone By wkracza do Dead by Daylight! „Tam gdzie myśli stają się akcją, akcja zmienia się we wspomnienia, a wspomnienia przyjmują kształt". Przywdziej nowe stroje dla zabójców Plagi i Trapera oraz ocalałych Yun-Jin Lee oraz Feng Ming.

PLAGA – DESPERACKA PRÓBA – BARDZO RZADKI

Poza murami miasta, Adiris natknęła się na ruiny pastwiska. Pośród spustoszenia i rozkładu w okolicy, rozległ się cichy pomruk głodującej kozy. Czytając swój censer przygotowywała się do ofiary, a ona wydała ostatnie tchnienie. Nie mogąc złożyć ofiary bogom, uwieczniła jej pamięć na swoim ciele.

TRAPPER – UKRYTE ŻYCZENIA – BARDZO RZADKI

Evan zamknął się w swoim pokoju ze szkicownikiem ukrywając się przed rozzłoszczonym ojcem. Narysował jednookiego stwora, nasycając go tą samą pierwotną wściekłością, jaką miał jego rodzic gdy próbował wyważyć drzwi. Kiedy cisza ponownie wypełniła pokój, dał swojemu stworzeniu ostrze które mogło rozerwać każdego i wszystko na strzępy.

YUN-JIN LEE – JEDYNA SZANSA – BARDZO RZADKI

Ponieważ nie było jej stać na opłacenie występów, Yun-Jin opuściła szkołę aby wziąć udział w bezpłatnym koncercie ulicznym. Pochylając się do przodu, przyglądała się choreografii i strojom grupy. Kiedy idolka podniosła swój kapitański kapelusz i mrugnęła do wiwatującego tłumu, Yun-Jin poczuła palącą zazdrość; z całych sił pragnęła żeby to ona, była tam na górze.

FENG MIN – IDEALNY JA – BARDZO RZADKI

Feng zachwycona wszystkimi opcjami spędziła wieczór personalizując swoją postać gracza. Potrafiła stworzyć awatar który naprawdę odzwierciedlałaby jej osobowość, wolną od zasad i ograniczeń jakie nałożyli na nią rodzice. Gdy tata odłączył jej komputer, wpatrywała się w czarny ekran i zastanawiała się, co zrobiłaby jej postać w tej sytuacji.


„Ta kolekcja powstała w wyniku współpracy Dead by Daylight i Dead by Daylight Mobile! mówi Menedżer Produktu Kirby Taylor.Wzięliśmy kilka naszych ulubionych strojów z gry mobilnej i zaadaptowaliśmy je nową barwą farby. Minęło dużo czasu ale mamy nadzieję, że każdemu spodoba się oglądanie tego, jak ożywa ona na większych ekranach!”

Raz jeszcze możemy spróbować przywdziać nowy styl artystyczny kolekcji skinów w Dead by Daylight, jedno jest pewne, wyobraźnia twórców nie zna granic i na pewno nie będziemy musieli czekać długo na nową kolekcję. Jaki strój najbardziej przypadł wam do gustu z Days Gone By? Groteskowość Plagi i Trapera czy muzyczny styl Yun-Jin Lee oraz Feng Ming?