Kolekcja Chrysalis powraca w nowej odsłonie!

Kolekcja Chrysalis powraca w nowej odsłonie!
Spis treści:

Aktualizacja gry Dead by Daylight przynosi kolejną kolekcję strojów, a tym razem szczęśliwcami zostają zabójcy The Knight i The Oni oraz ocalała Sable Ward. Jakie mroczne metamorfozy czekają te postacie?

SABLE WARD – SKRZYDLATE INTERLUDIUM – BARDZO RZADKI

Podczas transmisji na żywo do prowadzącej wpadł niespodziewany pomysł. Zaczęła opowiadać o życiu pozagrobowym. Jakby przywołany jej słowami, na jej mikrofonie wylądował niebieski motyl. Swój występ zakończyła refleksją, że śmierć niekoniecznie musi być końcem.

THE KNIGHT – WOJOWNIK ĆMY – BARDZO RZADKI

Pamiętał, jak będąc chłopcem, siedział zamknięty w klatce, tęskniąc za wolnością. Pragnął odlecieć. Wtem na klatce zatrzepotała ćma. Wyciągnął rękę, a delikatny owad wylądował na jego dłoni, pełzając po czubku palca. Mężczyzna obserwował z fascynacją, jak ćma wymyka się z klatki i swobodnie odlatuje w noc. Wiedział, że niedługo nastąpi jego kolej - niedługo on również zazna wolności.

THE ONI – NOCNY SZUM – BARDZO RZADKI

Przemierzał gęsty las, starając się nadążyć za celem, który krążył wokół niego niczym świetlisty duch. Oczy wodziły mu nerwowo tam i z powrotem. Musiał sprostać wyzwaniu. W jego wnętrzu zachodziła niezwykła przemiana. Czuł, jak budzi się w nim prawdziwa moc. Z precyzją drapieżnika i szybkością błyskawicy przeciął powietrze, sięgając po krążącą wokół ćmę. Noc zapadła w ciszę. Wyzwanie zostało ukończone.

„Ostatnia kolekcja Chrysalis zaowocowała naprawdę wyjątkowymi stylizacjami” – zauważa Kirby Taylor, menedżer produktu Dead by Daylight. „Tym razem chcieliśmy przyjąć inne podejście do Zabójców, dając im zbroję inspirowaną tematem, aby ich wzmocnić. Mamy nadzieję, że spodobają się one graczom!”

Kolejna aktualizacja kolekcji Dead by Daylight otwiera przed nami nowe wrota kreatywności twórców gry. Przygotujcie się na metamorfozę swoich ulubionych postaci, która może zmienić ich naturę i uczynić ich silniejszymi w niekończącej się walce o przetrwanie.