Czy Project L (2XKO) będzie grą free-to-play?

Czy Project L (2XKO) będzie grą free-to-play?
Spis treści:

Nie ujawniono żadnych oficjalnych szczegółów na temat modelu monetyzacji, ale prawdopodobnie, jak tak w przypadku innych gier Riots Games płatne będą dodatkowe elementy.

Tak, gra w Project L (2XKO) będzie darmowa, podążając śladami innych tytułów Riot Games, takich jak League of Legends i Valorant. Oznacza to, że gracze będą mieli dostęp do pełnej wersji gry bez konieczności płacenia.

Riot Games  niedawno ogłosił, że Projekt L pojawi się w 2025 roku, a jego oficjalna nazwa będzie brzmieć 2XKO. Gra dostępna będzie na komputery PC oraz konsole PlayStation 5  i Xbox Series X. 

Riot Games planuje wspierać Projekt L przez wiele lat po jego premierze, koncentrując się na stworzeniu wysokiej jakości bijatyki z rozbudowaną społecznością.

Choć nie podano żadnych oficjalnych szczegółów na temat konkretnego modelu monetyzacji Projektu L, oczekuje się, że będzie on zawierał różne elementy powszechnie spotykane w grach free-to-play. Mogą one obejmować np:

  • Skórki dla postaci
  • Żetony postaci, aby odblokować nowych bohaterów
  • Karnetów bojowy

Podsumowując, chociaż 2XKO będzie grą darmową, gracze mogą spodziewać się mikropłatności, podobnych do tych w innych tytułach Riot Games.