Call of Duty Warzone Mobile – wydarzenie Operation Day Zero

Call of Duty Warzone Mobile – wydarzenie Operation Day Zero
Spis treści:

Na fanów czekających na premierę Call of Duty: Warzone Mobile czeka niespodzianka! Wraz z premierą gry, która nastąpi 21 marca 2024 roku, wystartuje również specjalne wydarzenie Operacja Dzień Zero.

Podczas tego wydarzenia gracze będą mogli zdobywać szereg atrakcyjnych nagród za wykonywanie prostych i niewymagających zadań. Oto wszystko, co musicie wiedzieć!

Kiedy rozpocznie się Operacja Dzień Zero?

Według wiarygodnych źródeł, w tym CODWarfareForum, Operacja Dzień Zero rozpocznie się 21 marca 2024 roku, czyli dokładnie w dniu premiery Warzone Mobile.

Czego możemy się spodziewać?

Chociaż konkretne wyzwania Operacji Dzień Zero nie zostały jeszcze oficjalnie ujawnione, możemy posiłkować się doświadczeniami z wersji gry na PC i konsole. Zadania będą proste np: Ukończ mecz w trybie Resurgence, Dostosuj swój ekwipunek w Warzone, Ukończ łącznie 10 meczów w dowolnym trybie Warzone, Dodaj znajomego w Warzone itp.

Jakie nagrody czekają na graczy?

Za ukończenie wyzwań gracze otrzymają nagrody:

  • Duża naklejka "Shattered": za ukończenie wszystkich wyzwań Etapu 1
  • Naklejka "In The Shadows": za ukończenie wszystkich wyzwań Etapu 2
  • Skórka operatora "Safeguard" Jabber: za ukończenie wszystkich wyzwań Etapu 3

Operacja Dzień Zero zapowiada się jako ekscytujące wydarzenie dla fanów Call of Duty: Warzone Mobile, oferując zarówno wyzwania, jak i nagrody. Będzie to również kolejny dowód na nieprzemijającą popularność uniwersum Warzone i jego zdolność do angażowania graczy na całym świecie.