Call of Duty: Modern Warfare 3 wprowadza paczki tematyczne Gundam

Call of Duty: Modern Warfare 3 wprowadza paczki tematyczne Gundam
Spis treści:

Od 1 czerwca, w sklepie Call of Duty dostępny jest nowy Tracer Pack inspirowany popularną serią Gundam. Wprowadza on skórkę operatora wzorowaną na MS-06S Zaku II do gry Call of Duty: Modern Warfare 3. To pierwsza z trzech planowanych paczek, które przeniosą elementy z uniwersum Gundam do świata Call of Duty.

Gundam i Call of Duty - zderzenie światów

Współpraca pomiędzy serią Gundam a Call of Duty została ogłoszona w maju. Gundam, legendarna seria anime i filmów, istnieje od 1979 roku, zdobywając rzesze fanów na całym świecie. MS-06S Zaku II, dowódczy model mobilnego pancerza z pierwszej serii, pilotowany był przez wiele postaci, w tym przez znanego Char Aznable, który z czasem przeszedł na stronę dobra.

Zawartość pakietu Mobile Suit - MS-06S Zaku II Tracer Pack

Nowa skórka operatora pozwala graczom wcielić się w postać wyglądającą jak z Mobile Suit Gundam. Pakiet Mobile Suit – MS-06S Zaku II Tracer Pack zawiera także szereg innych elementów, w tym:

  • Ruch kończący o nazwie Searing Slash
  • Trzy plany broni
  • Zawieszkę
  • Dwie naklejki na broń
  • Emblemat
  • Animowaną kartę identyfikacyjną
  • Nowy ekran ładowania

Nadchodzące pakiety z prawdziwymi Gundamami

Chociaż Zaku II jest ikonicznym mobilnym pancerzem, nie jest to prawdziwy Gundam. Wkrótce pojawią się kolejne dwa pakiety, które wprowadzą prawdziwe Gundamy do Call of Duty. Pierwszy z nich, Mobile Suit – RX-78-2 Tracer Pack, wprowadzi skórkę operatora inspirowaną pierwszym Gundamem o tej samej nazwie, pilotowanym przez Amuro Raya, głównego bohatera Mobile Suit Gundam. W pakiecie znajdzie się również ruch kończący Newtype Finisher.

Drugi pakiet zaprezentuje nowoczesnego XVX-016 Gundam Aerial z anime Mobile Suit Gundam: The Witch from Mercury, które zadebiutowało w 2022 roku. Oba te pakiety będą zawierać dodatkowe nagrody, podobnie jak pakiet Zaku II Tracer Pack.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.