Call of Duty: Black Ops 6 – Premiera już 25 października!

Call of Duty: Black Ops 6 – Premiera już 25 października!
Spis treści:

Los Angeles, 10 czerwca 2024 r. – Wielka chwila nadchodzi! Call of Duty®: Black Ops 6 zadebiutuje już 25 października. Przygotujcie się na epicką przygodę, która wciągnie Was w wir akcji i intryg.

Powrót Black Ops w wielkim stylu

Nowa odsłona serii Black Ops przeniesie nas w lata 90. XX wieku, oferując najbardziej spektakularną i emocjonującą akcję, jaką kiedykolwiek widzieliśmy w tej serii. Fabuła pełna zwrotów akcji sprawi, że będziemy musieli kwestionować wszystko i nikomu nie ufać.

Dynamiczna kampania i niezapomniane misje

Kampania w Black Ops 6 to prawdziwa uczta dla fanów dynamicznej rozgrywki. Różnorodność misji, kultowe sceny pełne akcji oraz szpiegowskie zadania, które podniosą nam poziom adrenaliny mają sprawić, że zapadną nam w pamięci na bardzo długo.

Tryb Multiplayer – nowe mapy i wyzwania

W dniu premiery gracze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na 16 nowych mapach multiplayer. Wśród nich znajdziemy 12 podstawowych map 6v6 oraz cztery mapy Strike, dostępne w trybach 2v2 lub 6v6

Powrót trybu Zombies

Fani trybu Zombies również mają powody do radości. Black Ops 6 w dniu premiery zaoferuje dwie zupełnie nowe mapy, na których zmierzymy się z hordami nieumarłych. To jednak nie koniec – po premierze możemy spodziewać się kolejnych ekscytujących map i nowości zarówno w trybie wieloosobowym, jak i w trybie Zombies.

Nowy system poruszania się – jeszcze więcej dynamiki na polu walki

Jedną z najciekawszych nowości w Black Ops 6 będzie wprowadzenie opcjonalnego systemu poruszania się, który zrewolucjonizuje nasze doznania na polu walki. Dzięki tej innowacji będziemy mogli jeszcze intensywniej odczuwać zmienność i dynamikę starć z przeciwnikami. Wślizgi, rzuty, skoki oraz bieganie staną się kluczowymi elementami rozgrywki, podnosząc poprzeczkę dla innych strzelanek. Ten nowy system z pewnością dostarczy niezapomnianych emocji i wrażeń każdemu graczowi, który pragnie pełnej immersji w świecie Call of Duty.

Globalna Premiera i Otwarte Beta Testy

Call of Duty: Black Ops 6 zadebiutuje na całym świecie w piątek, 25 października. Gra będzie dostępna na konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 5, PlayStation 4 oraz na PC poprzez Battle.net, Microsoft Store i Steam. Otwarta beta Black Ops 6 będzie dostępna za darmo na wszystkich platformach. Dodatkowo, gracze, którzy zdecydują się na przedsprzedaż, uzyskają wcześniejszy dostęp do gry.

Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia i dołączcie do globalnej społeczności graczy, którzy już nie mogą się doczekać, by zanurzyć się w świecie Call of Duty: Black Ops 6!

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.