Call of Duty: Black Ops 6 oficjalnie zapowiedziane!

Call of Duty: Black Ops 6 oficjalnie zapowiedziane!
Spis treści:

Mamy potwierdzenie – szczegóły Call of Duty: Black Ops 6 poznamy 9 czerwca, po zakończeniu pokazu Xbox June Showcase. To kolejna odsłona popularnej serii Call of Duty: Black Ops.

Pierwszy zwiastun

W dzisiejszym zwiastunie Black Ops 6, grupa osób niszczy Mount Rushmore antyrządowymi wiadomościami. Od premiery trailera strona internetowa zwiastuna została zaktualizowana o grafiki słynnych punktów orientacyjnych z całego świata, zniszczonych w podobny sposób. To może sugerować, że fabuła Black Ops 6 kręci się wokół antyrządowego scenariusza. Chociaż dokładne szczegóły dotyczące gry są nadal niejasne, fani nie będą musieli długo czekać na ich odkrycie.

Szczegóły podczas Xbox June Showcase

"Official reveal" Black Ops 6 odbędzie się po zakończeniu pokazu Xbox June Showcase. Wydarzenie to rozpocznie się 9 czerwca. Call of Duty: Black Ops 6 Direct będzie pierwszym transmitowanym wydarzeniem z portfolio Microsoft Activision Blizzard. Oznacza to, że kolejny duży tytuł Call of Duty może stać się ekskluzywnym tytułem startowym dla kolejnej konsoli Xbox. 

Plotki, ploteczki

Logo zawiera czcionkę i styl charakterystyczne dla serii Black Ops, z motywem Cerbera . Plotka głosi, że gra będzie osadzona w czasie wojny w Zatoce Perskiej na początku lat 90., co sugeruje, że kolejna gra Treyarch nie wprowadzi żadnych poważnych zmian w ostatnim trendzie Call of Duty, czyli rozgrywki osadzonej w realiach współczesnych.

Plotka mówi również o tym, że Black Ops 6 trafi na Game Passa pierwszego dnia, stając się pierwszym CoD wydanym w ramach usługi subskrypcyjnej Microsoftu. Tego spodziewano się od czasu, gdy Microsoft kupił Activision Blizzard.