Bloodhunt Event, Black Friday i nowy skin Ghostface w Dead by Daylight!

Bloodhunt Event, Black Friday i nowy skin Ghostface w Dead by Daylight!
Spis treści:

Behaviour nie przystopuje kroku i prezentuje nam następne niespodzianki na koniec listopada! Na czym polega nowy event, co przynoszą oferty Black Friday i jaki skin otrzymał Ghostface?

Event Blood Hunt pozwoli nam na łatwe zdobycie krwawych punktów! Z każdej rozgrywki jaką zagramy w przeciągu 25-29 listopada otrzymamy ich +100% więcej, które kumulują się z innymi ofiarami od zabójców i ocalałych. Nie ma na co czekać tylko wykorzystać te kilka dni aby spędzić czas we Mgle.

Black Friday nie ominął Dead by Daylight! Behaviour prezentuje nam zniżki o -50% na wszystkich ocalałych i zabójców poza Mikaela Reid (ocalały) i Pinhead, Cenobite (zabójca). Oferty możecie znaleźć w sklepie gry i skorzystać z nich walutą komórek aury.

Nowy skin zabójcy Ghostface pojawił się w sklepie gry, który swoim wyglądem na pewno zaszokuje fanów i przekona ich do uzupełnienia nim posiadanych kolekcji. Skin kosztuje 1,100 komórek aury.

Jak wam się podobają nowości w Dead by Daylight? Behaviour dba o swój tytuł w niesamowity sposób i tylko czasem jako gracz możemy doświadczyć bardzo śmiesznych błędów w grze. Została podana też dokładna data nadejścia nowego Rozdziału XXII, który pojawi się w grze 30 listopada wprowadzając do gry nowego zabójcę The Artist i ocalałego Jonaha Vasquez! Do zobaczenia we Mgle!