Blizzard Entertainment ogłasza datę premiery World of Warcraft: The War Within

Blizzard Entertainment ogłasza datę premiery World of Warcraft: The War Within
Spis treści:

W trakcie dzisiejszej prezentacji Xbox Showcase w Los Angeles, firma Blizzard Entertainment ogłosiła, że najnowszy dodatek do World of Warcraft zatytułowany "The War Within" zadebiutuje na całym świecie 26 sierpnia.

Powrót do Azeroth

Podróż mająca na celu ocalenie Azeroth przed nadciągającymi siłami pustki rozpocznie się 26 sierpnia, kiedy to na całym świecie ukaże się "The War Within" – pierwsza część ambitnej, nowej sagi Worldsoul w World of Warcraft oraz 10. dodatek do tej kultowej gry. Zapowiedź daty premiery miała miejsce na Xbox Showcase.

Gracze, którzy zakupili Epic Edition lub fizyczną edycję kolekcjonerską, będą mogli dołączyć do gry wcześniej, dzięki wczesnemu dostępowi uruchomionemu 23 sierpnia.

Jubileusz Warcrafta

Seria Warcraft obchodzi w tym roku swoje 30-lecie, natomiast World of Warcraft będzie świętować 20-lecie swojego istnienia jeszcze w tym roku. Z okazji zbliżającej się światowej premiery, zespół WoW ogłosił nowy, ograniczony czasowo zestaw Welcome to Azeroth, aby zaprosić nowych i powracających graczy do odkrywania tego fantastycznego świata i przygotować ich do walki z heroldką pustki, Xal’atath.

Zawartość zestawu Welcome to Azeroth

Zestaw, wyceniony na 22,99 EUR, zawiera:

  • Dodatek Dragonflight
  • Awans postaci na poziom 60
  • 60 dni czasu gry
Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.