Ostatnia część DLC Siedmiu Grzechów Głównych do Hitman 3!

Ostatnia część DLC Siedmiu Grzechów Głównych do Hitman 3!
Spis treści:

Już dziś będziemy mogli zakupić ostatni Akt: Gniew z najnowszego pakietu siedmiu aktualizacji wprowadzający nową misje eskalacji i wiele więcej! Co dokładnie przygotowało dla nas IO Interactive?

Nowa misja eskalacji to „The Wrath Termination” w której gracze będą musieli dobrze się przygotować przeciwko wrogom z wysoką sprawnością bojową. Po za tym DLC będzie zawierać „Garnitur Temperamentu”, karabin maszynowy „Bestia Shaska” i granat błyskowy „Ryk”.

Koszt nowego DLC „Gniew” wynosi 22,99zł. Jeśli chcecie spróbować swoich sił przeciwko wyzwaniom całego pakietu Siedem Grzechów Głównych możecie go zakupić za 139zł, obie oferty znajdziecie na Epic Game Store.

Co miesiąc od marca IO Interactive oferowało nam nowe aktualizacje, ale znając producenta na pewno to nie koniec ich planów. Pod koniec ubiegłego roku mogliśmy usłyszeć o Projekt 007 w którym Agent 47 zanurzy się w intrygującym świecie James Bonda.

Jak wam się podoba nowy DLC? Spróbujecie swoich sił w nowych wyzwaniach dla znanego nam od młodzieńczych lat płatnego zabójcy? Spotkajmy się w świecie Agenta 47!