Powrót legendarnej trylogii w polskiej wersji językowej! Rockstar stanie na wysokości zadania?

Powrót legendarnej trylogii w polskiej wersji językowej! Rockstar stanie na wysokości zadania?

Każdy z nas pamięta GTA 3 wydane w 2001 roku które całkowicie różniło się od swojego poprzednika. Gra wprowadziła nas w półświatek przestępczy gdzie wcielaliśmy się w kryminalistów, członków mafii i gangów. Następcy trzeciej odsłony – Vice City i San Andreas jeszcze bardziej spopularyzowały gatunek. Rockstar Games szykuje nam powrót do nostalgii z młodzieńczych lat!

GTA: The Trilogy to powrót do naszych ulubionych historii i miast w ulepszonej oprawie graficznej. Lepsze oświetlenie i cienie, wygląd efektów pogodowych, poprawione szczegóły obiektów, zwiększony zasięg renderowania otoczenia oraz system sterowania z GTA V zaoferują nam nowe doznania podczas rozgrywki.

Zaktualizowane zostaną wybory broni i stacji radiowych wraz z minimapą która otrzyma ulepszoną nawigację pozwalającą graczom ustalać punkty dzięki którym łatwiej będą mogli na nowo odkrywać świat GTA.

Całkowitą nowością będzie możliwość ponownego podjęcia próby wykonania misji natychmiastowo po jej porażce, a dzięki opcji stania się członkiem Rockstar Games Social Club zyskamy szansę zdobycia osiągnięć i dzielenia się nimi online.

Premiera Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition odbędzie się 11 Listopada. Cena za jaką kupimy zestaw na PC, Xbox i PS4 to 269zł, a Nintendo Switch 249zł (PS5 jeszcze nie wiadomo). 8 Grudnia na rynku pojawi się również wersja pudełkowa która będzie do zamówienia bezpośrednio w oficjalnym sklepie Rockstar Games.

Co sądzicie o nowej formie trylogii? Czy powrócicie do miejsca w którym legendę GTA poznał cały świat oraz dołączycie do Claude’a, Tommyego i CJ-a aby na nowo przeżyć ich historię? Do zobaczenia na ulicach Liberty, Vice City i Los Santos!