Ogromna mapa w GTA6?

Ogromna mapa w GTA6?
Spis treści:

Grand Theft Auto 6 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier wideo, a fanów serii z pewnością cieszy fakt, że nowa odsłona ma być osadzona w fikcyjnym Mieście Miami, znanym jako Vice City. Pytanie, które wielu graczy nurtuje, brzmi: jak duża będzie mapa?

Według informacji w sieci mapa GTA 6 ma być dwukrotnie większa niż ta znana z poprzedniej części. Ponadto istnieje możliwość, że obejmie ona również fikcyjną wersję Kuby. Gracze stworzyli spekulacyjne wersje mapy, które krążą w sieci, dając nam wyobrażenie o ogromie potencjalnej przestrzeni do eksploracji.

W przeciekach zauważono nazwy niektórych lokalizacji w Vice City, w tym nazwy dzielnic, przedmieść i kluczowych miejsc, takich jak West Palm Beach czy Tampa. Wraz z zapowiedzią pierwszego zwiastuna, który ma pojawić się w nadchodzących tygodniach, gracze oczekują z niecierpliwością, aby zobaczyć oficjalną prezentację nowej wersji Miami.

Nie możemy być pewni, że fanowskie spekulacje co do rozmiaru mapy są zgodne z rzeczywistością, ale z porównania mapy stworzonej przez graczy do tej z GTA 5 wynika, że powinna być ona co najmniej dwukrotnie większa. Niektóre doniesienia sugerują nawet, że Rockstar zamierza podjąć się ambitnego zadania, dodając nowe lokalizacje i miasta w trakcie trwania gry. Jednakże, pamiętajmy, że to na razie spekulacje i nic nie zostało oficjalnie potwierdzone przez twórców.

Podsumowując, mamy kilka informacji na temat mapy GTA 6, ale wszystko to pozostaje niepotwierdzone. Wiemy jednak, że fani baaardzo często idealnie odgadują plany twórców (a może to twórcy idealnie celują w oczekiwania graczy).