20-lecie Xboxa i Halo! Limitowana seria konsoli, unikalny kontroler i słuchawki!

20-lecie Xboxa i Halo! Limitowana seria konsoli, unikalny kontroler i słuchawki!
Spis treści:

15 Listopada mija 20-ta rocznica Xbox i Halo, a Microsoft będzie transmitował na żywo świętowanie tego wydarzenia. Z tej okazji producent oraz wydawca przygotował dla nas wyjątkową niespodziankę która będzie mogła być diamentem wśród waszych kolekcji!

Limitowana wersja konsoli Xbox Series X inspirowana Halo Infinite w raz z pasującym kontrolerem i cyfrową kopią gry, która zostanie odblokowana podczas premiery 8 Grudnia! Cały zestaw znajduję się w przedsprzedaży w Xbox Store za 2599zł. Liczba jest ograniczona także jeśli jesteście fanem tytułu i chcecie aby bundle wylądował na waszej półce nie zwlekajcie!

Microsoft ogłosił pojawienie się kontrolera i zestawu słuchawkowego w przedsprzedaży w sklepie Microsoft Store, oba akcesoria kosztują po 289,00zł. Dodatkowo gracze otrzymają wyjątkowe dynamiczne tło z okazji 20-tej rocznicy gdy podłączą kontroler do Xbox Series X|S. Jeśli właściciel zabierze go do znajomego i podłączy do jego konsoli, on również otrzyma ten dodatek! Na rynek trafi też następny wyjątkowy kontroler Hyperkin Duke Wired Controller dostępny w trzech kolorach (biały,czarny,cortana) za $89,99 w przedsprzedaży już teraz na Amazon!

Jak wam się podobają nowe akcesoria z okazji 20-tej rocznicy? Czy spróbujecie okazji które prezentuję nam Xbox? Podłączmy swe kontrolery i spotkajmy się w akcji!