Wynalazki Doktora Huka trafiły do Hearthstone

Wynalazki Doktora Huka trafiły do Hearthstone
Spis treści:

Świat wynalazków z Majsterni Świstomiga ciągle się rozwija! Tym razem Świstomig ma rywala, mianowicie Doktora Huka, który pracował nad własną linią zabawek, by udowodnić, że jest największym zabawkarzem i wynalazcą w Azeroth! Jego nowe dzieło to prawdziwa bomba, coś gigantycznego, coś… NIESAMOWITEGO!

Niesamowite wynalazki Doktora Huka wprowadzą do gry 38 zupełnie nowych kart do Karczmy oraz nowe słowo kluczowe: Gigantyfikacja. To jak Miniaturyzacja, tylko większe! Za każdym razem, gdy zagracie kartę z Gigantyfikacją, do waszej ręki trafi Gigantyczny egzemplarz tej karty, pozwalając wam z hukiem pokonać przeciwnika!

W nowej miniserii pojawi się legendarna karta Władca Marionetek Dorian, który doskonale wie, jak pociągać za odpowiednie sznurki. Za każdym razem, gdy dobierzecie stronnika, król rozrywki umieszcza w waszej ręce jego dodatkową wersję 1/1 kosztującą 1 kryształ many, oferując tani sposób na zdobycie mocy. Władca Marionetek Dorian będzie również dostępny jako dodatkowa diamentowa karta w złotej miniserii!

Więcej informacji o Niesamowitych wynalazkach Doktora Huka, nadchodzących zmianach balansu oraz nowych wieściach dotyczących kolejnego sezonu Przeplatanki znajdziecie tutaj!

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.