Overwatch 2 x Porsche: Musisz zobaczyć te nowe skórki!

https://blizzard.gamespress.com
Spis treści:

Zapnijcie pasy: Overwatch 2 i Porsche łączą siły!

Hej, Overwatchmaniacy i fani luksusowych bryk! Mamy dla Was coś specjalnego – współpraca Overwatch 2 z Porsche właśnie wjechała na pełnych obrotach i przynosi ze sobą emocje, jakich nie doświadczyliście wcześniej. Ta kolaboracja to prawdziwa gratka dla każdego, kto kocha dynamiczną akcję i wyrafinowany styl.

Overwatch 2 x Porsche: Współpraca z klasą

Czy wyobrażaliście sobie kiedyś, jak wyglądałby Wasz ulubiony bohater Overwatch w stylu Porsche? Teraz macie okazję to zobaczyć! Overwatch 2 i Porsche łączą swoje siły, wprowadzając do gry elementy ozdobne i legendarne skórki, które oddają hołd ikonicznym projektom Porsche, w tym ich najnowszej, w pełni elektrycznej linii pojazdów. Gotowi na jazdę z prędkością światła? Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się, jak zdobyć te ekskluzywne elementy i podrasować swoją kolekcję.

Elektryzująca rozgrywka z Porsche

Od dziś możecie zdobyć legendarne skórki D.Vy i Fary, zaprojektowane we współpracy z Porsche, które przyciągną uwagę każdego na polu bitwy. Skórki te zawierają unikalne tekstury lakieru oraz niestandardowe efekty dźwiękowe inspirowane modelami Porsche Macan i Taycan.

D.Va na nowo

Nasza ulubiona pilotka mecha, D.Va, wkracza na pole bitwy w nowym stylu inspirowanym Porsche Macan Turbo. Jej przeprojektowany mech błyszczy eleganckim wzornictwem, z reflektorami, sprężynami amortyzatorów i zaciskami hamulcowymi, które oddają ducha luksusu. Pakiet D.Vy: Porsche zawiera również prezentację Jazda próbna, wizytówkę Nocna przejażdżka, awatar Porsche i graffiti Fajna bryka.

https://blizzard.gamespress.com

Fara na Skrzydłach Taycana

Fara wznosi się w przestworza w nowym kombinezonie bojowym inspirowanym Porsche Taycan. Skórka ta podkreśla kultowy kunszt Porsche, z eleganckimi reflektorami, kutym felgami i przyciemnianymi szybami. Zestaw Fary: Porsche obejmuje również wizytówkę Lot Porsche.

https://blizzard.gamespress.com

Jak zdobyć te Turbo-Zestawy?

Wysokonapięciowe skórki i elementy ozdobne możecie nabyć w Megazestawie Porsche lub osobno w zestawach D.Vy: Porsche i Fary: Porsche do 3 czerwca. Dodatkowo, podczas wydarzenia współpracy, wykonując specjalne wyzwania, możecie zdobyć aż 40 tysięcy PD Karnetu Bojowego, wizytówki Porsche, graffiti Ślizg Porsche oraz inne ekskluzywne nagrody.

Przeżyjcie to samodzielnie

Cieszcie się tym turbodoładowanym wydarzeniem współpracy w grze do 27 maja. Sklepowe zestawy będą dostępne do 3 czerwca. Nie przegapcie tej szansy na dodanie luksusowego stylu Porsche do Waszej kolekcji. Zapnijcie pasy, bohaterowie – ta jazda będzie wyjątkowa!

Co myślicie o tej niesamowitej współpracy? Podzielcie się swoimi przemyśleniami i wrażeniami! Jakie inne marki chcielibyście zobaczyć w Overwatch 2? Czekamy na Wasze opinie!