World of Warcraft świętuje 17-lecie z nowymi nagrodami dla graczy!

World of Warcraft świętuje 17-lecie z nowymi nagrodami dla graczy!
Spis treści:

W 2004 roku wydany został World of Warcraft stający się podwaliną gatunku MMORPG. Teraz po 17 latach świętujemy następną rocznicę gry która wciąż pomimo swojego wieku i problemów jakie napotkała, trzyma swoją pozycję jako jeden z najlepszych tytułów dwóch dekad. Co przygotował dla nas Blizzard z okazji tej uroczystości?

Począwszy od 15 listopada do 6 grudnia gracze otrzymają na mailboxa pakiet uroczystości, który zawiera fajerwerki oraz przedmiot zwiększający zdobywane punkty doświadczenia i reputacji o 17%. Dostępne będą również dwa daily questy obejmujące odpowiadanie na ciekawostki z uniwersum Warcrafta lub walkę z różnymi world bossami z vanilla WoW w zamian za Timewarped Badges. Odznaki będziemy mogli wykorzystać do zakupu różnych nagród, jak zabawki, pety i transmogi.

Uroczystość jest podobna do poprzednich obchodów rocznicowych z jednym ważnym dodatkiem. Nowy weekly quest skieruje graczy na walkę z world bossem The Burning Crusade, Doomwalkerem z nagrodami Doomwalker Trophy Stand toy i Illidari Doomhawk mountem. Podczas rocznicy będziemy mogli zagrać ponownie na battlegroundzie Alterac Valley na którym gracze będą mogli zdobyć achievementy pozwalające im uzyskać unikalne mounty – Stormpike Battle Ram dla Przymierza i Frostwolf Snarler dla Hordy.

Jak podobają wam się niespodzianki jakie przygotował dla nas Blizzard z okazji 17-lecia World of Warcraft? Czy dołączycie do uroczystości aby zdobyć unikalne nagrody dostępne do 5 grudnia? Firma pomimo swoich problemów wewnętrznych przechodzi zmiany i dokłada co raz to większych starań do trzech części gry (Classic Wow, The Burning Crusade, Shadowlands) z nowymi planowymi w przyszłości. Jeśli nowy patch Eternity’s End w Shadowlands i Season Mastery dla Classic WoW będzie sukcesem, pozostaje nam czekać na największy sukces serii World of Warcraft w postaci Classic Wrath of The Lich King. Do zobaczenia w Azeroth i Shadowlands!