Nowy zwiastun Halo Infinite ujawnia następną część ekwipunku Master Chiefa!

Nowy zwiastun Halo Infinite ujawnia następną część ekwipunku Master Chiefa!
Spis treści:

Studio 343 Industries ujawnia następny zwiastun, który ukazuje w jaki sposób Master Chief zdobył swoją technologię egzoszkieletu. Po sieci krążą też plotki o przedwczesnym wydaniu trybu gry wieloosobowej aby uczcić 20-lecie rocznicy Halo. Jaką tajemnice skrywa powstanie następnej części ekwipunku?

To już trzeci epizod z serii Archiwa UNSC, który zagłębia się w „nieopowiedziane historie ludzkości i bohaterstwa” z lore Halo. Pierwsza ujawniła przejmującą historię za tarczami energetycznymi, a druga ujawniła pochodzenie nowego Grappleshot Master Chiefa dla Halo Infinite. W zwiastunie możemy zobaczyć tragiczną historię w której ważnym cytatem jej zawartości jest „po zbombardowaniu miejsca wykopalisk ONZ, kolonialni górnicy zgłosili się na ochotnika do wydobycia rudy krytycznej dla egzoszkieletu Master Chiefa pomimo groźby zawalenia się jaskini”.

Halo Infinite ma ukazać się 8 grudnia, chociaż bezpodstawne i bieżące plotki sugerują, że tryb dla wielu graczy może zostać wydany wcześniej. Niektórzy uważają, że Microsoft wypuści go 15 listopada, aby uczcić 20. rocznicę Halo i marki Xbox.

Spróbujecie swoich sił w niesamowitej fabule Halo jako główny bohater Master Chief? Już jutro będziemy mogli być pewni czy ukażę się przedwczesny tryb multiplayer. Do tego czasu czekajmy na nowości prezentowane przez Xbox i studio 343 Industries!