Ubisoft przypadkiem zleakował datę Premiery Assassin's Creed Shadows

Ubisoft przypadkiem zleakował datę Premiery Assassin's Creed Shadows
Spis treści:

Kolejna odsłona Assasin's Creed coraz bliżej. Ubisoft ogłosił, że produkcja będzie nosić tytuł "Shadows" i zostanie oficjalnie zaprezentowana wkrótce. Przypadkowo ujawniono również datę premiery.

Jaką grą będzie Assassin's Creed: Shadows?

Tym razem Ubisoft przenosi akcję do Japonii, a dokładniej do Japonii feudalnej. Według plotek, pojawią się dwie grywalne postacie główne: kobieta ninja i mężczyzna samuraj. Wciąż nie wiadomo jednak, czy w trakcie rozgrywki będziemy musieli wybrać jedną z dwóch postaci, czy też będziemy mogli wcielić się w obie.

Po raz kolejny spodziewać można się otwartego świata gry z elementami RPG. Większy nacisk ma być jednak położony na aspekt skradania się, co idealnie pasuje do tematyki. Konkretne szczegóły poznamy dopiero wtedy, gdy Ubisoft ostatecznie ujawni grę.

Kiedy premiera Assasin's Creed: Shadows?

Na szczęście nie musimy już dłużej czekać. Jak poinformował francuski wydawca, prezentacja odbędzie się 15 maja o godzinie 18:00. Widowisko będzie można obejrzeć między innymi w serwisie YouTube. Link do materiału wideo znajdziecie tutaj:

Data premiery już wyciekła?

Ubisoft zaliczył chyba małą wpadkę na YouTube. Premierowa funkcja YouTube została wykorzystana do prezentacji Assassin's Creed: Shadows. Oznacza to, że użytkownicy mogą już skorzystać z czatu i, czego prawdopodobnie nie wzięto pod uwagę, przeczytać opis, który początkowo miał wspominać o premierze 15 listopada 2024 roku. Od tego czasu odniesienie zostało usunięte z opisu, ale jak wszyscy wiemy z internetu nic nie znika.

Pojawią się DLC do Assassin's Creed: Shadows ?

Na światło dzienne wyszło również więcej informacji na temat planowanych dodatków DLC. Powodem tego jest dataminer, który twierdzi, że odkrył, iż będzie przepustka sezonowa o wartości 40 USD. Obejmuje ona dwa rozszerzenia, które będzie można nabyć po 25 USD każde. Informacje te należy jednak traktować z przymrużeniem oka.

b47

Największa leniwa buła