Slipknot i Dead by Daylight? Wkrocz do gry i przywdziej maski członków kapeli!

Slipknot i Dead by Daylight? Wkrocz do gry i przywdziej maski członków kapeli!
Spis treści:

Dead by Daylight i legendarny zespół heavy-metalowy Slipknot połączyli siły aby wprowadzić do gry kultowe maski członków kapeli wraz z ośmioma unikalnymi przedmiotami kosmetycznymi dla niektórych z zabójców.

Zainspirowana najnowszym wyglądem zespołu, kolekcja Slipknot zawiera maski dla Wraitha, Deathslingera, Doktora, Klauna, Hillbillyego, Plagi, Trapera oraz pełny strój dla Legionu (Frank).

WRAITH — METALICZNY GRILL
Zainspirowany Mickiem Thomsonem (gitara)

Dźwięk strun staccato rozbrzmiewał w całym królestwie. Wraith wyłoniając się z cienia, przesuwał palcami po masce, która teraz pojawiła się na jego twarzy.

THE DEATHSLINGER — DOMINUJĄCE OKO
Zainspirowany Jimem Rootem (gitara)

Deathslinger skupiał się na swoim celu, gdy w królestwie rozległ się surowy dźwięk strun gitary. Szczerząc zęby w uśmiechu, otworzył ogień gdy na jego twarzy pojawiła się złowieszcza maska.

DOKTOR — USTNIK Z ZAMKIEM
Zainspirowany przez anonimowego członka (klawiatura)

Maska pojawiła się na twarzy Doktora po tym, jak niepokojące dźwięki odległych klawiszy rozeszły się echem po królestwie.

KLAUN — PONURY CYRK
Zainspirowany Shawnem Crahanem (perkusja)

Zza swojej nowej maski Klaun zachichotał, słysząc grzmot który rozniósł się po całym królestwie.

THE HILLBILLY — GRAWEROWANE CIAŁO
Zainspirowany V-Manem (bas)

Wibracje o niskiej częstotliwości rozeszły się po całym królestwie, odwracając uwagę Hillbyego od jego niszczycielskiego szaleństwa. Stojąc na środku pola kukurydzy, ściskał maskę która rozciągała się na jego zniekształconej twarzy.

PLAGA — UFORMOWANE OBLICZE
Zainspirowany Michaelem Pfaffem (perkusja)

Gdy w królestwie rozległ się huk szybkiego ognia, makabryczna maska owinęła się wokół twarzy Plagi, a z jej paszczy bulgotało serum.

TRAPPER — TRZESIĘNIE POPIOŁU
Zainspirowany Coreyem Taylorem (wokalista)

Mrożący krew w żyłach warkot rozniósł się echem po królestwie, a Traper odkrył że jego drapieżne instynkty ukryte są za nowym, nikczemnym uśmiechem.

LEGION (FRANK) — PODŚWIADOMA GROZA — BARDZO RZADKI STRÓJ
Zainspirowany Sidem Wilsonem (gramofon)

Złowrogi odgłos drapania rozbił duszną atmosferę królestwa, a Frank patrzył, jak jego maska i ubranie zaczęły się zmieniać.

"Możliwość ożywienia kultowych masek Slipknota w Dead by Daylight była niesamowicie satysfakcjonująca” – mówi Kirby Taylor, menedżer produktu Dead by Daylight. „Każda maska ma uderzający, odrębny wygląd, więc wiele naszych twórczych poszukiwań skupiało się na znalezieniu, który Zabójca będzie idealną parą. Nic dziwnego, że w świecie Dead by Daylight czuli się jak w domu. Nie możemy się doczekać, jakie kombinacje strojów wymyślą gracze, ponieważ większość z nich można łączyć z istniejącymi i przyszłymi przedmiotami kosmetycznymi."

Jak podobają wam się nowe skiny? W którego członka zespołu Slipknot, będziecie chcieli się wcielić? Niecałe dwa miesiące temu mogliśmy doświadczyć w grze współpracy z kapelą Iron Maiden. Czyżby Behaviour upatrzył sobie zespoły gatunku metal do collabów? Obserwujmy przyszłość, a niedługo może nie tylko fani głośnej muzyki będą mogli wcielić się w swoich idoli!