Poznaj nową kolekcję - Gothic Tales w Dead by Daylight!

Poznaj nową kolekcję - Gothic Tales w Dead by Daylight!
Spis treści:

Przygotuj się na mrożącą krew w żyłach kolekcję i przeżyj gotycki horror na własnej skórze w Dead by Daylight! Vittorio Toscano, Felix Richter, Jane Romero i Jake Park zyskują nowe stroje, mrożące krew w żyłach.

FELIX RICHTER – ISKRA POCZĄTKOWA – BARDZO RZADKI

Według legend, żadna z twierdz z lat młodości nie wywarła na Felixie tak silnego wrażenia, jak przeklęty zamek Królów Potępionych. Plotki głosiły, że władca popadł w szaleństwo i zamknął się w twierdzy, dręczony szeptami niewidzialnych istot. Kiedy Felix przemierzał mroczne komnaty, powiał lodowaty wiatr, przeszywający go dreszczem, jakby czyjś oddech musnął mu ucho.

VITTORIO TOSCANO – PONĘTNA PRZYSTAŃ – BARDZO RZADKI

Vittorio obudził się gwałtownie w mrocznej twierdzy, nie mając pojęcia o swoim położeniu. Ból przeszył mu szyję, gdy nad nim pojawiła się charyzmatyczna postać władcy zamku. Vittorio, w przypływie adrenaliny, wykorzystał swe niezwykłe umiejętności, by uciec z mrocznych komnat. Wraz z ucieczką powoli powracały mu strzępki utraconej pamięci.

JANE ROMANO – SPOTKANIE O PÓŁNOCY – BARDZO RZADKI

Jane była tej nocy dręczona snem. Spośród przepychu komnat zamkowych wyrwał ją słaby głos, który zdawał się ją wzywać w gęstej ciemności. Postać kobiety o znajomej sylwetce, odziana w elegancką suknię, materializowała się na końcu korytarza. Twarz postaci była pogrążona w mroku, lecz Jane nie miała wątpliwości co do jej tożsamości. Nagle kobieta zniknęła, a Jane obudziła się we własnym łóżku z łzami spływającymi po policzkach.

JAKE PARK – SPOTKANIE O PÓŁNOCY – BARDZO RZADKI

Po spożyciu nieznanych jagód, które wywołały u Jake silne mdłości, mężczyzna skierował wzrok ku strumykowi, gdzie dostrzegł ogromnego stwora gaszącego pragnienie. Następnie jego wzrok pociemniał i zapadł w głęboki sen. W onirycznej wizji monstrum szarpało go od wewnątrz, rozrywając mu klatkę piersiową. Gdy zbudził się otumaniony i otoczony nieznanymi odciskami zwierzęcych łap. Przerażony, nie potrafił rozstrzygnąć, czy to, co przeżył, było koszmarnym snem, czy też makabryczną rzeczywistością.

Długo nie musieliśmy czekać na nową kolekcje strojów w Dead by Daylight. Tym razem na celownik trafili jednak tylko ocalali, prezentujący się w kostiumach gotyckiego horroru. Czy zanurzycie się w mrocznej atmosferze i przeżyjecie przerażające przygody w jednej z nich?