Kolekcja Forgotten Myths - Nowe Oblicze Łowczyni

Kolekcja Forgotten Myths - Nowe Oblicze Łowczyni
Spis treści:

Z mroku lasu wyłania się Were-Elk jako nowy, legendarny strój dla Łowczyni w Dead by Daylight. Przerażający drapieżnik, uzbrojony w unikalne Mori, poniesie za sobą ślady brutalnej śmierci swoich ofiar.

THE HUNTRESS – WERE-ELK – VISCERAL RARE

Nieludzki brut, grasujący w lesie, czynił łatwą zdobycz z każdego napotkanego nieszczęśnika. Topór, który dzierżył, błyszczał krwią minionych ofiar, a niektóre z nich, niczym makabryczne trofea, zdobiły jego ciało.

„Łowczyni to drugi zabójca, który otrzymał strój o rzadkości Visceralnej” – zauważa Kirby Taylor, menedżer produktu w Dead by Daylight. „Po ukończeniu pierwszego projektu z zapałem rozpoczęliśmy burzę mózgów, zastanawiając się, kto będzie następny. Wiedza o Łowczyni dostarczyła nam wielu inspiracji i wpłynęła na jej Mori. I nie martwcie się, nie zapomnieliśmy też o wyjątkowej kołysance!”

Upiorna i brutalna groteska nowego stroju o rzadkości Visceralnej z pewnością zaskoczy oraz zaintryguje graczy raz jeszcze. Łowczyni może pochwalić się bogatą kolekcją strojów, a wśród nich, moim zdaniem, prym wiedzie Baba-Yaga z kolekcji Modern Tales. A Wy, co sądzicie o nowym wyglądzie Łowczyni?