Nowe wyzwania w Stellar Blade: Boss Challenge, Nano Suits i ulepszenia gry!

Nowe wyzwania w Stellar Blade:  Boss Challenge, Nano Suits i ulepszenia gry!
Spis treści:

Patch 1.003 dla Stellar Blade jest już dostępny, a wraz z nim nowe wyzwanie o nazwie Boss Challenge i nie tylko. Studio Shift Up przygotowało także poprawki i udoskonalenia wygody gry i nowe Nano skafandry. Wszystko to wchodzi do gry już dzisiaj.

Nowe wyzwanie Boss Challenge rzuca graczy przeciwko 19 bossom z podstawowej wersji gry. Szlifuj swoje umiejętności, przechytrz wrogów i zdominuj ich w brutalnych starciach. Aby przejść przez wyzwanie Boss Challenge, potrzebne będą dane bojowe z walk z bossami, które wcześniej pokonałeś. Możesz również walczyć z bossami na poziomie trudności Hard po ukończeniu gry.

Gracz będzie mógł użyć własnego wyposażenia lub gotowych zestawów (minimalny i maksymalny). Po zakończeniu wyzwania będzie można sprawdzić swoje statystyki. Znajdą się tam między innymi liczba perfekcyjnych parowań i uników czy podsumowanie użycia przedmiotów. Wyniki będzie można porównać ze znajomymi. Po pokonaniu wszystkich bossów w trybie Boss Challenge na poziomie trudności normal lub wyższym, zdobędziesz Neurolink Suit dla Eve. W aktualizacji znajdą się dwa nowe kostiumy: White Kunoichi i Black Kunoichi.

Twórcy wprowadzili także kilka ulepszeń, które poprawią komfort gry. Jeśli przełączysz się na tryb ataku dystansowego i wrócisz do trybu walki wręcz, gdy będziesz zablokowany na wrogu, automatycznie ponownie zablokujesz cel. Dodatkowo dodano opcję, która umożliwia stałe wyświetlanie kompasu na HUD.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.