Forza Horizon 5 bije rekordy Xboxa!

Forza Horizon 5 bije rekordy Xboxa!
Spis treści:

5 listopada odbyła się premiera nowej części znanej gry symulacji wyścigów producenta Playground Games. Piąty tytuł Forza Horizon, a dwunasta główna część serii Forza już po 5 dniach po premierze osiągnęła 4,5 miliona graczy na konsolach, PC i w chmurze.

Forza Horizon 5 staje się największym dniem premiery tytułów wydanych przez Xbox Game Studios. Szczytowa ilość jednoczesnych graczy była trzykrotnie większa niż swojego poprzednika. W temacie sukcesu tytułu wypowiadał się dyrektor Xbox, Phil Spencer dziękując graczom oraz producentowi. Inwestycja Microsoft w udostępnianiu gier dla większej liczby osób za pośrednictwem PC, chmury i Game Pass opłaca się teraz jak nigdy wcześniej. Za przykład możemy wziąć zainteresowanie tytułem do którego dostęp będzie miał każdy gracz bez względu na ulubione urządzenie do gry.

Koszt Forza Horizon 5 w standardowej edycji to 249,90zł, Deluxe 324,90zł i Premium 399,90zł. Gra jest dostępna na PC, Xbox One i Xbox Series X|S. Produkcja należy też do oferty abonamentu Xbox Game Pass.

Jak wam się podoba nowa odsłona tytułu? Spróbujecie swoich sił w wyścigach samochodowych najbardziej pielęgnowanego tytułu gatunku tych czasów? Do zobaczenia na rajdach w Meksyku!