funko fusion

MOBA [Inne]Wasze osiągnięcia

Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Misiek, czasu nie mam na tworzenie tematów z buildami. Jednak obiecuję, iż kiedyś stworzę! Specjalnie dla Ciebie :*

Skoro oglądałeś mecz na pewno zauważyłeś, że zed pchał się sam na kilku i tylko feedował. Ashe mimo tego, że jest ad carry wchodziło w każdego jak postać melee. Po co miałem się pchać skoro zginęlibyśmy wszyscy, a potem padła by wieża? Lepiej poczekać, tymbardziej że była przewaga u nas. Tak mi się coś kojarzy, że w tej grupie z xerathem był olaf, albo mf co mogło mnie bardzo speszyć. Mniej więcej tak to wygląda, kotek. Teraz skończmy offtop. Wrzuć jakiegoś fajnego ssa z gry ;)
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Huhuhu dawno mnie tu nie było ^^
Wrzucam ssa (jakoś z przed tygodnia, dwóch). Takiej gry, która carrowałam od początku do końca to ja jeszcze nie miałam. Najśmieszniejsze było to jak przeciwnicy rzucili się pushować i zabili 3 z mojej drużyny, pisali już "gg easy" a tu piękny backdoor i nawet nie ogarnęli kiedy przegrali : D

dafuqd.png
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Normale ssą. c:
BTW. po wprowadzeniu patcha zagrałem 1-wszego rankeda i złapałem Pentakilla. c;
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

eP9UJ.jpg


Ostatnio wrzucałem ssa z dość nieudanej gry evelynn, ale teraz myślę że poszło dobrze. Zmieniłem build i taktykę, pierwsze 4 kille w grze poszły na moje konto. Potem było dość ciężko bo byłem pierwszą osobą, którą trzeba było pokonać, ale jakoś daliśmy radę.
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Joł. Gierka sprzed jakiejś godzinki :) Grałem z kalafem w teamie, kiedy to typek picknął urgota i pisze, że jest supportem. Miałem nadzieje, że ktoś to zdodguje, więc picknąłem veigara jako ADC xD Było całkiem spoko, bo w early miałem 3:0, w midgame 7:2, ale później nie dało sie ogarnąć nafidowanego zespołu przeciwnika (feederem był wspomniany wcześniej urgot).

CLICK PRAWYM I "OTWÓRZ W NOWEJ KARCIE". Dziękuję za uwagę.

bdkbei7cgwk8.png
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

nasz Urgot support miał 1/17 :<<<< i nie chciał kupić aegisa bo potem stwierdził że jednak nie jest supportem -,-
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Mysza ja miałem 23:5 i elo w dół. Jednak masz farta co do teamu.
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

No tak, ale ty jako ADC musisz siedzieć na linii cały czas. Natomiast dianą rozpoczynam roam na 7-8 lvlu (bo wczesniej próbuje zbić mida) i pomagam innym liniom w miarę możlwiości. Takim sposobem nie tylko sam siebie feeduję, ale też pozostałe linie. Dołożyć do tego junglera mamy podwójne ganki i efekt murowany :)
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Mysza napisał:
No tak, ale ty jako ADC musisz siedzieć na linii cały czas. Natomiast dianą rozpoczynam roam na 7-8 lvlu (bo wczesniej próbuje zbić mida) i pomagam innym liniom w miarę możlwiości. Takim sposobem nie tylko sam siebie feeduję, ale też pozostałe linie. Dołożyć do tego junglera mamy podwójne ganki i efekt murowany :)
Właśnie. Jak się ogarnia Dianę, można ją naprawdę szybko zbudować poprzez łapanie las hitów oraz zabijanie przeciwnika. Następnie chodzi się na ganki, wraca na mida by oczyścić go z minionych i na następny gank. Gz mysza za 20:5 o.o. Dianą jeszcze nie zabiłem nikogo więcej niż 20x xd
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

yyh to ja mam zupełnie odwrotny :C ( i to w normalach )
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

d3v.. Prywatne serwery world of warcraft sie rozpadly, jest ich kilka i w dodatku slabych. Nikomu nie chce sie placic to gracze przeszli na LoLa. Dzisiaj rozpoczynamy gre i nagle wiadomosc na czacie "We have polish player, we lose". Bylem jedyna osoba, ktora w nicku ma PL. Z reszta pozostali mowili tylko po angielsku. Ladna opinie sobie wyrobilismy :<
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Dodatek napisał:
d3v.. Prywatne serwery world of warcraft sie rozpadly, jest ich kilka i w dodatku slabych. Nikomu nie chce sie placic to gracze przeszli na LoLa. Dzisiaj rozpoczynamy gre i nagle wiadomosc na czacie "We have polish player, we lose". Bylem jedyna osoba, ktora w nicku ma PL. Z reszta pozostali mowili tylko po angielsku. Ladna opinie sobie wyrobilismy :<

ja paradoksalnie glownie przegrywam przez ruskich.

Opinia, opinią bo zawsze byliśmy zgiętym narodem ale chciałbym zobaczyć staty ile % polaków gra na east bo na pewno jest to najliczniejsza narodowość. Tak samona weście polaków jest dużo, sam nie gram, ale patrząc streamy często widać polskie nicki, a że u nas bieda, to darmowe gry są bardzo popularne. Więc nie można zganiac tego tylko na narodowość, ale też na liczbę osób grającą na danych serwerach
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Narodowość nie ma znaczenia. Są gorsi i lepsi. Ale fakt, Polska ma straszną opinię w świecie lol'a. Wiele flame i troll'u widnieje z "naszej" strony. Temu ludzie się zrażają. Nie oceniają każdego z osobna, lecz biorą wszystkich pod jedną lupę.
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Flame akurat nie ma tutaj za dużo do rzeczy, sam potrafię ostro flame'owac jak się trafi drużyna patałachów co mają 0/10 i zganiają na resztę.
Polacy po prostu dużo trollują (chodzi o pozycje, itemy, spelle itp). Takim dzieciom nic nie zaradzisz, a Polska i tak będzie miała taką opinię, zresztą tak samo jak Ruscy :)
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

a, ostatnio sobie na diamencik wjechałem :mrgreen:
72006818160265817153.jpg
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

PENTA AKALI <3 i oczywiście nikt nie włączył recordera....
HigsJUf.png
 
Back
Do góry