funko fusion

MOBA [Inne]Wasze osiągnięcia

Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Penta z wczoraj ;d
LHtIQ.jpg
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Matko i córko, czy ja wreszcie zaczynam rozumieć to coś? *.*

28wcqkl.jpg
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Dziwny czy nie dziwny, zabiłam ponad jednego bota, to wielkie osiągniecie od kilku dni :c
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Mysza napisał:
xDD fajny build. Lofczi, kupuj itemy proponowane w górnym panelu podczas otwarcia okienka sklepu :)
To są te itemy Mysza, kielich też.
A co do screena gz. Ale nie składaj kielicha i nie bierz oczyszczenia na MF;p Wystarczy nie spamować skillami tak.
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Gdybym nie próbował 1vs4 to by było 20:0 xd
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Vladimir ładnie nafeedował Was, z resztą Elise i jej cudowny build też :D Tak wgl, Jayce i Krwiopijec? W dodatku na początku?
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Krwiopijca to jeden z ważniejszych itemów na Jayce. Mnie nafedował Jax i Elise xD
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Cahir napisał:
Krwiopijca to jeden z ważniejszych itemów na Jayce. Mnie nafedował Jax i Elise xD
Nie znam się tak dobrze, więc warto spytać :D
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Ja do 10 minuty z 6 razy zganowalem vlada ktory nie mial escape :D
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Evelyn to mało uniwersalna postać, dobra jedynie do counter picków. Mocny CC przeciwko niej i nic nie zrobi....
Natomiast mi się nią bardzo dobrze gra xD
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

zMBzm.jpg

(Otwierajcie obrazek jako w nowej karcie, czy coś bo tu się nie miesci)

Nawet się nie ubrałem do końca :(
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Pozwoliłem sobie obejrzeć ten mecz, bo chciałem zobaczyć jak się gra dianą. W końcu trzeba się uczyć od najlepszych. Przejdźmy do sedna. Tak strasznie wspominałeś coś o team play'u, natomiast w tej grze niczego podobnego nie widziałem. Przypomnij sobie akcję na midzie, gdzie przeciwników było trzech, natomiast was dwóch. Normalne, że nie atakowaliście - przewaga liczebna. Kiedy natomiast przyszedł w sukurs trzeci kolega z teamu i rozpoczęła się walka, stałeś z tyłu z podkulonym ogonem gwałcąc przycisk q (niestety ograniczenie cd nie pozwoliło na wytrysk), przy czym twoi podopieczni zginęli, Ty dostałeś fraga na Xeracie - zwykły steal, toż zabity na 5% hp, gdzie pełny dmg był zrobiony przez kogoś innego. Zdążyłem też zauważyć, że nie bardzo pojmujesz działania swojego ulti. Podczas castowania spella pod klawiszem "q" i trafienia przeciwnika markujesz go. Dostajesz zatem tak jakby darmowy dash do przeciwnika, bo drugi jest już pozbawiony cd. Sekwencja combo powinna więc wyglądać tak > q>r>w>e/r , u Ciebie jednak zauważyłem użycie najpierw ulti, następnie reszty skilli. Napisałeś również, że nie zdążyłeś się ubrać. Super, tylko krytykując mój build (early game) nie wziąłeś pod uwagę faktu, że też nie jest pełny? Nie wiem, może się mylę, bo przecież masz ją ogarniętą w 100%. Jeszcze prosiłbym o umieszczenie na forum build'a, bo nie wiem czy zapamiętam wszystko jak ją ubrać, a chciałbym być taki dobry jak Ty.
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Myszuuuuuś Ty nawet nie wiesz jak ja czekałem na Twoją odpowiedź!
1. Sytuacja 2v3, a potem 3v3. Mógłbyś mi przypomnieć kto stał wtedy na linii z przeciwników i z kim ja miałem w nich wpaść? Pamięć mam krótką, a na oglądanie meczy nie mam czasu. Tak przy okazji oczywiście, nie naciskam :*
2. Pojmowanie ulti. Ach tutaj to się gubię! Przychodzą piękne sytuacje, gdy o tym idealnie pamiętam ale bywa też tak iż trzeba podjąć szybką decyzję a wtedy mój mózg kurczy się jeszcze bardziej i wpadam palcami na klawiaturę jak szalony! Lewą ręką atakuje wciskam wszystkie umiejętności, jak mi tylko się nasuną - czasami stopami sobie pomagam bo równowagi w dłoniach nie mogę utrzymać i prawą ręką miażdżę myszkę, która to lata po mapie jak poparzona, a tak piętą sobie trzymam spacje i jakoś ogarniam. Muszę nad tym popracować, wiem że popełniam błąd niewybaczalny przy takim poziomie jaki reprezentuje.
3. Buidzik powiadasz? Kurczę, podam Ci go ale no niestety nie będziesz tak dobry jak ja - warto jednak próbować.
1001.png
3x
2003.png
1026.png
3010.png
--->
3027.png
1026.png
1058.png
--->
3089.png
1026.png
1033.png
--->
3100.png
1026.png
1011.png
--->
3116.png


Mniej więcej tak to wygląda. Oczywiście wszystko zależy od teamu, bo wtedy niektóre itemy idą wcześniej, niektóre zdecydowanie później. Powodzenia :*
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Chodziło mi bardziej o pełen build razem z taktyką. Konkretnie o stworzenie tematu z buildem w odpowiednim dziale. Chcę poznać największe sekrety, które skrywają się w twoim stylu gry. Byłbym niezmiernie wdzięczny. Jestem skłonny nawet zbudować sobie ołtarzyk na twoją cześć w moim pokoju i opiewać codziennie tą nieskazitelną zajebistość 17 poziomu doświadczenia <3

Sytuacja na midzie - byłeś razem z ashką, po czym ona wchodząc w 3 oponentów została osamotniona. W tym samym momencie niedaleko pierwszego turreta po prawej stronie krzaków zbliżał sie zed z waszego teamu, który będąc pewnym swego również wbił w grupkę. Stałeś z tyłu gapiąc się jak gestapowiec przy rozstrzelaniu żydów. Xerath był na low hp, więc wtedy nie omieszkałeś ruszyć dupska dobijając go jednym q.
Na resztę nie odpowiadam bo to zwykle gadanie byle zlać temat i nie wyczuć intencji argumentującego. Pozdrawiam.
 
Back
Do góry