funko fusion

MOBA [Inne]Wasze osiągnięcia

takie tam 4adc 1ap

2zzq7te.png
 
A prosze moje osiagniecia :P

Ostatnie 3 rankedy, miazga by rumble :D
122.jpg


Stare ale jare :D z season 2
0_dd.jpg


A tutaj top #1 w ladderze 1v1 ESL EUNE
1333.jpg
 
Mi tam się rzuciło w oczy "Mattigb 2/3/19" - jak on natrzaskał 19 tam przecież każdy miał 3-7 dead'ów :lol:
 
ja kiedyś miałam pente Shaco ale screen mi zaginął no nic jeszcze będzie okazja chociaż pierwszy sezon to była miazga :D można było kazdą postacią zrobić pente a teraz trudno :) jak coś zrobię to wstawię :)
 
Po pierwsze nieaktualne się pisze, po drugie promocja do D1 jest grana BO3, więc jakim cudem piąty mecz? :O
 
To powodzenia Sony!
Moje osiągnięcie: Przejśćie z EUNE na Amerykę Północną. Słyszałem że jest tam jak za starych dobrych czasów gdzie RP się dostawało na święta itp ;3
 
Jedyny plus z tego serva to taki, że nie ma polskich dzieci piszących na każdym kroku żal, noob, ban, report. Niestety, ale nie oszukujmy się dzieci z Polski, które w to graja są po prostu lekko tępe. Na Ameryce Płn. nie ma takich problemów :)

____________________
Jednak tylko u nas szkolenia hr zapraszamy do nas!
 
Szukam znajomych z ktorymi gtralem okolo pol roku temu. gralem w tedy w zlocie. fajnie byloby odnowic znowu kontakt, bo niestety zaczalem na nowym koncie a na tamtym nie mam dostepu. jezeli ktos mnie zna prosze o pw. tadevsc :)

____________________
Wszystko jest możliwe tanie tapety nasza oferta jest super!
 
Back
Do góry