funko fusion

MOBA [Inne]Wasze osiągnięcia

Jak ja kocham takich graczy :D Wiem że normal ale mogli by się postarać...

3YGHgoH.jpg
 
OP Staty 2/10/10 xDD C: Albo pentiakill Olafem na 6 lvl pzdr c;;;;;;;;;;;;
 
Moja największe osiągniecie wbicie Platyny IV. Wychodziłem od brązu III testowałem wielu bohaterów szczególnie z Bota lub mida.
Najlepiej mi się grało Twisted Fate dzięki niemu wyszedłem do Srebra. Może to nie wielkie osiągnięcie, ale zawsze coś :D
 
No powiem szczerze całkiem fajne osiągnięcie i gratuluję. Ja wybijałem się od brązu IV. Miałem mnóstwo gier rozegranych nie szło mi totalnie, ale gra bardzo mi się podobała.Zostawiłem gierkę na jakieś dwa tygodnie i miedzy czasie oglądałem rózne plejsy. Wkurzyłem się i zacząłem łupać tak o to w ten sposób doszedłem do platynki 1 !
 
Grałeś jakimś supportem albo coś? pewnie jak na początek to masz bardzo dobre staty, jeżeli chodzi o support a jak inne linie to trochę słabo. Ja bardzo uwielbiam grac ADC i często wychodzę ze statami 15-8-10 słabe, ale gram od niedawna:) Bardzo często oglądam sobie twitch albo yt i fajnie idzie się nauczyć i są osiągnięcia :)
 
Moim największym osiągnięciem w tej gierce było zdobyć dwa penta kile w jeden dzień. Grałem sobie własnie Jinx super postać godna polecenia i uwagi. Na początku dostawałem Bęcki ale później mój jungler zaczął ogarniać gra się zaczęła rozwijać i 34 minucie padła penta :)
 
Bardzo fajne macie osiągnięcia powiem tak apropo. Ja mam jeszcze słabe ostatnio wyszedłem z brązu na gold V i dalej sie szkole. Jest to dla mnie osiągnięcie, ponieważ gram mało w tą gierkę znaczy krótko.
 
Po ciężkiej walce w końcu udało mi się wejść do platyny 1! walczyłem chyba 4 miesiące jestem laikiem w tej dziedzinie, ale zrobiłem ogromny postęp właśnie dzięki filmikom i forum, które udostępniają jakiekolwiek poradniki. Super sprawa polecam wam jak ktoś się uczy!
 
No niestety na rankedy i ogólnie na grę w lola trzeba sporo czasu poświęcić wiem sam po sobie teraz jestem w platynie zajęło mi wejście do niej od brązu 4 miesiące, ale grałem bardzo często i długo. Bardzo mi pomagały poradniki i filmiki na youtube. :)
 
Back
Do góry