funko fusion

MOBA [Inne]Wasze osiągnięcia

Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

e8Zqd.jpg


Jakoś poszło :p
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.




Easy na botach xd Te staty to średniaki :<
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Regis napisał:
dziwny build )
bo jestem dziwny :< A taki ponieważ . . . Garen jest trochę wolny w chodzeniu i ataku więc podkręciłem mu spida i dmg, na 9lvl gdy jestem z kimś sam na sam to nie ma szans



Nie na botach xDDD Ale porażka . . . asyst sporo, jak tego garen budować?!
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Takich meelów off tanków jakich ty grasz to są dwa rodzaje. AD i AD Caster. AD bije głównie z autoataków. jest to np. Master Yi Irelia. Ad Caster bije głównie ze skillów. Takie postacie to właśnie Garen, Riven, Renekton. w postaciach typu AD liczy sie szybkosc ataku ponieważ bijemy z autoataków ( pozdrowienia dla Losdamiana i jego bulida Yi z 3 phantom dancerami - czyli widmowe ostrze ) a dla postaci typu AD Caster budujemy ich w dmg. Czyli kupujemy takie itemy jak Krwiopijca, Ostrze Nieskonczonosci, Szpony czegoś tam ( to co sie buduje z tego pomaranczowego mieczyka ). Oprócz tego robimy go troche w tanka czyli kupujemy np. Plemienna Zbroje/Lodowy Młot Włócznia Atmy.

Jak troche pograsz to zauwazysz ze Garen ma spory dmg ze skillówi autoataki na nim pełnią rolę wyłącznie pomocniczą ;)
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

4223472.jpg


oprócz tego wygrana z damianem solo top :d
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

@up
Może mi ktoś wytłumaczyć, czemu jest więcej asyst niż killi ? O.O
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

nedo napisał:
@up
Może mi ktoś wytłumaczyć, czemu jest więcej asyst niż killi ? O.O
Bo tylko jedna osoba nie może mieć więcej asyst niż killi, a to jest suma asyst wszystkich ludzi w teamie...<br /><br />-- 28 lip 2012, 22:59 --<br /><br />
nedo napisał:
@up
Może mi ktoś wytłumaczyć, czemu jest więcej asyst niż killi ? O.O
Bo tylko jedna osoba nie może mieć więcej asyst niż killi, a to jest suma asyst wszystkich ludzi w teamie...
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

HAHAHAHA ta gra była no comment, pushujemy inhi a typek "usuwam tą gre" xD
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Nie kupuj drugiego rabadona bo ten item ma unikalny pasyw, który nie działa podwójnie i daje tylko 30% ap, na karthusie lepiej zainwestować w kostur archanioła czy jakoś tak ;d
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

1.Przepraszam
2.Miażdżę cię zawsze i wszędzie.
3.Patrz pkt.2
 
Re: Wasze osiągnięcia w League of Legends.

Tak Matti. Ty nawet jak klękasz jesteś lepszy od wszystkich :*
 
Back
Do góry