Fallout 76 przeżywa drugą młodość dzięki serialowi od Amazon

Fallout 76 przeżywa drugą młodość dzięki serialowi od Amazon
Spis treści:

Fallout 76 do wypróbowania za darmo do 18 kwietnia

Do 18 kwietnia fani Fallout mogą wypróbować za darmo grę Fallout 76 na PC, Xbox i Playstation. To element promocji gry związanej z nowym serialem od Amazon. Fallout 76, RPG multiplayer z 2018 roku, miało początkowo problemy, ale dzięki aktualizacjom gra została znacznie ulepszona. Ostatnia aktualizacja z końca marca dodała do lokacji Atlantic City nowe molo w stylu New Jersey, nowe zadania i znaczące zmiany w funkcjonowaniu sezonów. Firma Bethesda liczy najprawdopodobniej, że ostatnie poprawki wraz z rozgłosem dzięki serialowi pozwolą Falloutowi 76 odzyskać popularność.

Fallout 4 otrzyma aktualizację na konsole nowej generacji

Fani Fallouta 4 również wkrótce będą mieli powód do świętowania. Pod koniec kwietnia gra otrzyma dużą aktualizację, która doda natywną obsługę konsol Xbox Series S i PlayStation 5. Aktualizacja wprowadzi również 60 klatek na sekundę, wyższą rozdzielczość i poprawki błędów. Ta sama aktualizacja zapewni graczom PC obsługę monitorów panoramicznych i ultrawide oraz oczywiście kolejne poprawki błędów.

Nowy content również w Fallout Shelter

Serial od Amazon wprowadza również nową zawartość do gry mobilnej Fallout Shelter. Istotna aktualizacja, dostępna już teraz, dodaje nowe zadania, lokacje, mieszkańców schronu i wiele więcej do tytułu mobilnego firmy Bethesda.