Warcraft Rumble nadchodzi już 3 listopada!

Warcraft Rumble nadchodzi już 3 listopada!
Spis treści:

Fani mobilnych gier mają kolejny powód do radości, ponieważ już za nieco ponad dwa tygodnie odbędzie się premiera kolejnej produkcji od Blizzarda. Czy nauczyli się czegoś ze swojego doświadczenia z Diablo Immortal? To pytanie pozostaje otwarte i odpowiedź na nie poznamy dopiero w listopadzie.

Czym zatem możemy się spodziewać? Przede wszystkim pełnej akcji w trybach PVE i PVP rozgrywki mobilnej. W grze będziemy mieli do dyspozycji aż 65 "mini" z uniwersum Warcrafta, które pozwolą nam tworzyć i doskonalić swoje armie. To kluczowy element rozgrywki.

Rozmieszczenie jednostek, zdobycie terytorium, opracowanie strategii i podbój - to zwięzłe podsumowanie całej rozgrywki. W miarę jak będziemy rozwijać nasze "mini", będziemy mogli odblokowywać nowe tryby i urozmaicenia w grze, co zapewni nam jeszcze większą różnorodność doznań podczas rozgrywki. Oczekuje nas więc nie tylko emocjonujący świat Warcrafta na ekranach naszych urządzeń mobilnych, ale także możliwość personalizacji i rozwijania swojej strategii w grze. Wszystko to sprawia, że kolejna mobilna gra od Blizzarda wydaje się być czymś, na co warto czekać. Przekonamy się, czy deweloperzy wyciągnęli wnioski z poprzednich projektów już wkrótce.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.