Overwatch z nową aktualizacją

Overwatch z nową aktualizacją

W ostatnich miesiącach w Overwatch zamiast radości, przynosił raczej rozczarowanie. Zakończeniem wsparcia dla rozgrywki esportowej i rezygnacja z rozbudowanego trybu PVE jeszcze przez długi czas będzie odbijało się czkawką. W związku z tym należy zadać pytanie... Czy najbardziej przerażające wydarzenie roku w Overwatch już miało miejsce? Możliwe, że tak. Ale teraz pora na coś przyjemniejszego.

Halloweenowa Groza zbliża się, czyli coroczny event, podczas którego będziemy mieli szansę zdobyć nowe skórki, osiągnięcia oraz wziąć udział w specjalnych trybach rozgrywki.

PRÓBY SANKTUARIUM

Walczcie wspólnie przeciwko demonicznym wrogom w arcytrudnym wydarzeniu w trybie współpracy z nowymi, epickimi walkami przeciwko bossom. Dostępne od 1 listopada.


NOWA MAPA: SAMOA

Wkrocz do tropikalnego raju na zapierającej dech w piersiach mapie dla trybu Kontroli z 3 punktami do przejęcia, wyjątkowym pionowym układem oraz wieloma możliwościami taktycznymi.


ODŚWIEŻONA SOMBRA

Odkryj ponownie Sombrę z przeładowanymi zdolnościami, w tym nową zdolnością Wirus oraz innymi zmianami.


HALLOWEENOWA GROZA 2023

Walczcie o uratowanie miasteczka Adlersbrunn w misjach w trybie współpracy: Zemsta dr. Złomensteina i Gniew Narzeczonej Złomensteina. Stawcie czoła Dr Złomensteinowi, Wiedźmie Łasce i Narzeczonej Sombrze.

Podobne artykuły

Nowy bohater w Overwatch: Ashe

Nowy bohater w Overwatch: Ashe

Fani Overwatch z pewnością się ucieszą. Ogłoszono nową postać która zasili pulę bohaterów w grze. Zapoznajcie się z materiałami video:...

E-sport Overwatch 2018

E-sport Overwatch 2018

W przyszłym roku Overwatch zapewni jeszcze więcej okazji do zaprezentowania się na e-sportowej scenie – wprowadzony zostanie program Path to Pro,...