Overwatch z nową aktualizacją

Overwatch z nową aktualizacją
Spis treści:

W ostatnich miesiącach w Overwatch zamiast radości, przynosił raczej rozczarowanie. Zakończeniem wsparcia dla rozgrywki esportowej i rezygnacja z rozbudowanego trybu PVE jeszcze przez długi czas będzie odbijało się czkawką. W związku z tym należy zadać pytanie... Czy najbardziej przerażające wydarzenie roku w Overwatch już miało miejsce? Możliwe, że tak. Ale teraz pora na coś przyjemniejszego.

Halloweenowa Groza zbliża się, czyli coroczny event, podczas którego będziemy mieli szansę zdobyć nowe skórki, osiągnięcia oraz wziąć udział w specjalnych trybach rozgrywki.

PRÓBY SANKTUARIUM

Walczcie wspólnie przeciwko demonicznym wrogom w arcytrudnym wydarzeniu w trybie współpracy z nowymi, epickimi walkami przeciwko bossom. Dostępne od 1 listopada.


NOWA MAPA: SAMOA

Wkrocz do tropikalnego raju na zapierającej dech w piersiach mapie dla trybu Kontroli z 3 punktami do przejęcia, wyjątkowym pionowym układem oraz wieloma możliwościami taktycznymi.


ODŚWIEŻONA SOMBRA

Odkryj ponownie Sombrę z przeładowanymi zdolnościami, w tym nową zdolnością Wirus oraz innymi zmianami.


HALLOWEENOWA GROZA 2023

Walczcie o uratowanie miasteczka Adlersbrunn w misjach w trybie współpracy: Zemsta dr. Złomensteina i Gniew Narzeczonej Złomensteina. Stawcie czoła Dr Złomensteinowi, Wiedźmie Łasce i Narzeczonej Sombrze.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.